Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi fog változni ha abbahagyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog változni ha abbahagyom a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem tervezem megvenni a következő doboz fogamzásgátlót . 3 évig szedtem ,17 évesen kezdtem el . Nincs különösebb oka amiért abbahagyom . A gyógyszer előtt kb 34 naponta jött meg és 8 napig is eltartott és fájdalmas volt. Gyógyszerrel rendesen beállt és csak 4 napig tartott és nem fájt . Az érdekelne aki hasonló szituációban volt ,mint én az milyen változásokon ment keresztül? Esetleg meghízott, nem jött meg rendesen , visszaállt a régire minden, nem tudom megnőtt a cicije. Minden apró dologra kiváncsi lennék , hogy kicsit feltérképezzem mire számíthatok.

2020. okt. 26. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinél más. Nekem pl.meg sem jött. Utána derült ki a pcos.
2020. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam vizsgálva nekem nincs olyan problémám nincsen .
2020. okt. 26. 19:34
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
#2-es Mivel nincs peteérésed, ezért nem tudhatod..
2020. okt. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
A család létszáma.
2020. okt. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mas.

Lehet: hízás, zsíros haj, Pattanasok, hosszabb es gorcsosebb menzesz, menzesz hiánya hónapokig, ossze-vissza menstrualas, hüvely florajanak felborulása, mell valtozasa, faradekonysag, rossz közérzet, IR-cukorbetegség, pajzsmirigy rendellenes mukodese pcos, endometrozis ha van, akkor az most fog kiderülni, eros PMS tünetek stb.

Rengeteg van. Ha 6honap utan is lesznek gondjaid, keress egy endokrinologust.

2020. okt. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem . Egyebként járok endokrinologushoz , mert vannak göbök a nyakamban , de se a gyógyszer előtt és a gyógyszer közben se lett rossz eredményem . Akkor a gyógyszer okoz pcost?
2020. okt. 27. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a PCOS-en kellene lovagolni, a gyógyszer nem okozza, viszont elfedi a tüneteket. Arra próbálnak rávilágítani, hogy 3 év után fogsz találkozni a ciklusoddal, amire nem is emlékszel, millió tünet a semmitől a betegségekig kiderülhet. 1/2 éven belül ha bármi furcsát tapasztalsz az normális lehet, lehet, hogy sokáig tart majd, míg helyrejön a hormonrendszered.
2020. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem okoz betegséget altalaban. (Nagyon ritka, hogy a bogyó miatt lesz valaki “beteg”.) inkabb az a baj, hogy elnyomja a betegseg tüneteit, igy le rakás utan derul csak ki a rejtett problema.
2020. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!