Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez ugye nem lehet terhesség? ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem lehet terhesség? Most csütörtökön voltam együtt a barátommal, azóta eddig még nem. Tegnap kicsit fájt a gyomrom, majd olyan éjfél körül nagy nehezen hánytam is. Szedek fogamzásgátlót már vagy 8 hónapja folyamatosan.?

Figyelt kérdés

Ezt a kérdést alapesetben nem írtam volna ki, de nekem kb. 2 hete pozitív koronavírus tesztem volt, és az jutott eszembe, hogy lehet, hogy csökkentette a fogamzásgátló hatását.

De mondjuk, ez nem tudom, hogy lehetne.

Mármint a 2nek semmi köze egymáshoz, ugye?


2020. nov. 1. 07:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Ne röhögjetek ki, mert tényleg aggódok. Azért nem hány az ember csak úgy.

De úgy vagyok vele, hogy terhesség csak nem lehet.

Mármint ma vasárnap van, és 3 nap alatt nem jelentkezne még semmilyen tünet.

Azt se tudom, vegyék-e tesztet vagy ne.

Barátom szerint abszurd, és kizárt, hogy az lennék.

2020. nov. 1. 07:54
 2/4 anonim ***** válasza:
A hányás kb bármitól lehet, eleve a koronától, rosszat ettél, stressztől. Ezt nem is értem, hogy azt írod nem lehet csak úgy, akkor biztos terhes vagy. Tudod mit? Akkor vegyél egy terhességi tesztet és nézd meg
2020. nov. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha terhes is lennél, 2 héten belül biztos, hogy nem éreznél tüneteket, és még a teszt se mutatná ki. Ha rendesen szedted a fogamzásgátlót, nem vagy az. Ha nagyon aggódsz, 2 hét múlva tesztelj.
2020. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A tünetek a HCG hormon emelkedésétől vannak, kb. a 6. héttől, csütörtök óta még megtermékenyülni sem tud biztosan a petesejt, nemhogy beágyazódni, hogy a HCG egyáltalán termelődni kezdjen.

Ellenben ha hánytál nézd meg a betegtájékoztató kiegészítő védekezésről szóló részét az ilyen esetekre, ugyanis ez okozhat gondot a későbbiekben.

2020. nov. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!