Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szabad belém élveznie?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabad belém élveznie?

Figyelt kérdés

Tegnap este 8-kor bevettem a fogamzásgátló tablettát (mindig akkor veszem), de olyan 9 után elmentem wc-re és ahogy wcztem, megindult egy kis hasmenés, de utána visszatartottam.

Most akkor attól hat a tabletta, vagy ne élvezzen belém?



2020. nov. 21. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 3 ora a biztos felszivodasi ido. Nyilvan szeded mar egy ideje, szoval ha ez az egy nem szivodik fel rendesen szerintem nem lesz baj, de az a biztos ha a kovetkezo par napba ovszerrel is vedekeztek.
2020. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Most már hasmenés van, nem sza*ás? 🙃🙂🤣
2020. nov. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes elolvasni a betegtájékoztatót. Ilyen esetekben általában pót tabletta beszedése javasolt.
2020. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Jaj, ne már! Az a hasmenés ad okot aggódásra, amelyik hígan folyós, amit megeszel, az kevesebb mint 4 óra alatt kiürül, így a tabletta nem tud felszívódni.

De gondolj bele, a szünetben 7 napig nem viszel be hatóanyagot, mégis véd. Akkor az alatt az egy nap alatt semmi sem történik! Ha ez az első tabletta volna a szünet után, vagy ha tartósan, napokig hasmenéses volnál, akkor jogos lenne az aggodalmad. A tabletta pótlása értelmetlen, ha a hasmenés a második tablettát is gyorsan kiüríti. Azt írtad, hogy visszatartottad a székletedet, szóval nem volt valódi hasmenésed (azt nem tudnád visszatartani)!

Jó dolog, ha ügyelsz a szabályos alkalmazásra, de nagyon úgy tűnik, hogy túlaggódod.

Ha a lelkedet az nyugtatja meg, hagyj ki egy estét, kedvezz a párodnak máshogyan, vagy használjatok bármi más fogamzásgátlást.

2020. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Inkabb a fosast is visszatartsa csakhogy g keruljon bele
2020. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Azt a szót, hogy visszatatsa helyesen cs-vel kell írni: visszatarcsa.

;)

2020. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
6 os te sem vagy a legelesebb kes a fiokban 😂
2020. nov. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
#7, te hiányoztál, ugye, amikor a humorérzéket osztották? A smájlikat tanulmányozd, segíthetnek.
2020. nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*szmájli
2020. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!