Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor szabad a páromnak belém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szabad a páromnak belém élveznieha nem szeretnénk gyeretet? Mikor biztonságos?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt , mondjuk ez mellékes de sok dolgot kipróbáltunk már!Nem bírok tablettát szedni egészségügyi okokból , a gyűrűt pedig nem tartom higénikusnak ,latex érzékeny is vagyok úgyhogy a gumi is kilőve, helyi fogamzásgátló pedig büdi szagú és csíp kifolyik stb. :D tehát marhajó... a megszakításos módszer , nem azt mondom hogy unalmas de néha vágyunk rá hogy bent történjen meg a dolog . mezesz után hány napig szabad bent elélveznie és menzi elött hány nappal? 22L
2017. febr. 2. 10:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
létezik már nem latex alapú óvszer is...
2017. febr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Már az előző kérdésed feltevése előtt is utána tudtál volna nézni,hogy hogy is van ez a peteérés dolog.

Arra ne számíts,hogy lesz itt egy olyan ember is,aki szívesen asszisztálna a esetleges teherbe esésedhez.Ha butaságot akarsz csinálni,csináld egyedül.

Egyébként úgy is le lehet élni egy életet,hogy sosem élveznek beléd.

2017. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%

A legjobb védekezés ha a két gombos közé szoritasz végig egy aazpirint

Hidd el nem leszel terhes

2017. febr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
Mi is 7 éve vagyunk együtt, én sem szedhetek fogamzásgátlót. Immáron 7 éve már a számolósdis módszert alkalmazzuk és soha nem volt baj. Ez a módszer azon nőknek alkalmas, akiknek nem maradozik ki a menzesze, tehát rendszeres, 28-32 napra megjön. Nem kell mást tenned, csak a menstruációd 1. napjától számolsz 16-ot. (a menzesz első napját úgy értem, amikor már folyik és nem csak maszatol meg alig). A 16-ik naptól kezdve a következő menstruációig már nyomhatjátok, beleélvezéssel. Egyébként a 9. és 14. nap között van a legnagyobb esély a teherbeesésre. Itt pl az én példám, hogy értsd: Január 27-én jött meg nekem, azt a napot számolom első napnak. Számolok 16-ot...február 11-e szombat a 16. nap, tehát aznap már lehet belém élvezni. Egészen a következő menzeszig. Azután addig amíg megint szabad mi vagy óvszerezünk vagy megszakításos. Remélem tudtam segíteni. 30/N
2017. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A naptár módszer sem biztonságos.
2017. febr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
más fogamzásgátlós módszerek is vannak a leírtakon felül, (spirál, bőr alá beültettet,hüvelykúp, tapasz, injekció stb) Szerintem az a legegyszerűbb, ha megkérdezed a nőgyógyászod.
2017. febr. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy felteszed még egyszer ugyanazt a kérdést, még nem fogsz más válaszokat kapni :-P

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__8..

2017. febr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél gyereket, akkor ne élvezzen beléd, és még a megszakítással is vállaljátok a kockázatot, hogy bármikor teherbe eshetsz, ha épp nincs szerencséd.


A naptár módszert a saját tapasztalataim alapján marhaságnak tartom.

Az egyik gyerekem a vérzés utolsó napján történt aktusból fogant, a fiam pedig egy héttel a menstruáció előtt.

Mindkettő olyan időpont, mikor a naptármódszer hívei szerint nyugodtan lehet szexelni, mert nem lesz belőle gyerek.


Egyébként elég érdekes, hogy pont minden létező fogamzásgátló módszerre van valami kifogásod. Tablettát én sem szeretnék szedni, elsősorban elvi okokból, de még így is marad több remek megoldás is.

Helyi fogamzásgátlóból is van több, nem csíp mindegyik, ha egészséges vagy odalent. Ahogy a latexmentes gumi sem okozhat gondot, ha egészséges vagy. A gyűrű teljesen higiénikus, elvégre egyszer felteszed, tiszta kézzel, és 28 napig nem piszkálod. Nem mindenkit zavar szex közben, és nem muszáj kivenni hozzá. De semmivel sem gázosabb, mint ha tampont helyeznél fel. Vannak még más módszerek, pl. pesszárium, hormon tartalmú spirál, és a többi.

De egy tipp: ha a helyi spermicid csíp, és a gumitól is gyulladás lép fel, akkor nagyon sürgősen keress fel egy nőgyógyászt, mert egy elhanyagolt hüvelygomba is simán okozhat ilyen tüneteket. Ráadásul egy füst alatt tudsz tőle kérni tippeket fogamzásgátlásra is.

2017. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A klimax után 1-2 évvel.
2017. febr. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
4-es vagyok. Kérdező, amennyiben a menzeszed nem kihagyós, hanem rendszeres akkor működni fog amit leírtam. Mint írtam, 7 ÉVE (!!) alkalmazzuk ezt a módszert! Egészségügyileg toppon vagyunk, neki már van 2 gyereke az előző házasságából és nálam is minden rendben. Én ajánlom a módszert.
2017. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!