Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 20 éves vagyok, eddig csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok, eddig csak olyan lányokkal volt szexuális kapcsolatom akik fogamzásgátlót szedtek. Ezek után fogom tudni élvezni gumival?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó kapcsolatra lenne lehetőségem de a lány eléggé ellenzi és csak ezért nem mondanék le róla.

Még az első alkalommal próbálkoztam vele de lelankadtam, és az akkori barátnőm azt mondta hagyjam az egészet. Másnap újra próbáltam, akárhogy akartam és tettem meg mindent nem jött össze.

Azóta eltelt 3 év és nem próbáltam újra, szerintetek összejöhet az egész és működőképes lesz vagy le kell mondanom róla?

Olyan opció nincs, hogy rábeszélem a tablettára.



2020. nov. 26. 02:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, működni fog gumival is. Két dolog kell hozzá. Ne beszéld be magadnak, hogy úgysem áll fel - mert akkor nem fog. A hülye fóbiáktól is szabadulj meg (szorít meg hasonlók).

Tipp: verd ki párszor magadnak csak gumiba, ha úgy megy akkor a tested (és a tudatalattid) már emlékezni fog hogy nini megy ez gumiban is.

2020. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én tényleg próbálom. Biztos nem lesz olyan jó mint nélküle de remélem csak a gumiméretet rontottam el és ezt kijavítva teljes szexuális életet élhetek.
2020. nov. 26. 22:32
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok féle óvszer van a piacon, nagyon sok márka, típus, méret. MySize szinte már egyedi méreteket is gyárt, meg fogod találni a neked megfelelőt. Amit mások is írtak: közben ne a gumira gondolj, hanem a lányra, meg, hogy végre benne lehetsz. :) Hidd el, alig lesz érezhető pár alkalom után.

Én azt mondom, hogy próbálkozz sokat, de ha végképp feladnád, akkor tuti találsz olyan lányt is, aki fogamzásgátlót szed. Rengetegen szedik csak a bőrük vagy a fájdalmas menzeszük miatt is, ami mondjuk annyira nem helyes szerintem...

Szerintem az óvszer téma is egy szűrő, pont mint a dohányzás, meg az akarsz-e gyereket kérdés. Ha nagyon ellene van az egyik fél, a másik meg nagyon mellette, abból semmi jó nem lesz. Viszont, ha neked nem a tudattal van baj, hogy ezentúl óvszerrel kell szexelned, csak nem megy, az legyőzhető! Sok sikert és minden elismerésem!

(Óvszer melletti lány szintén.)

2020. nov. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is csak azért szedek fogamzásgátló mert nélküle nagyon durva a menstruációm, hanem lenne ilyen bajom én is az óvszert választanám és még mindig azt tartom biztonságosnak ha nme egy rendes tartós kapcsolatról van szó még hozzá azéet mert a nem kívánt terhességtől és a nemi betegségektől is véd
2020. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Esetleg nézzetek körül spirálok terén. A hormonálisak nagyon kevés hormont tartalmaznak, évi 4 tablettának megfelelő mennyiséget valamelyik, ami igazán elenyésző. Ha semennyire sem szeretne hormonális fogamzásgátló módszert alkalmazni, akkor esetleg hormonmentes spirálok is vannak, meg megannyi módszer és eszköz áll rendelkezésre: [link]

Szintén ennek az odlalnak a tulajdonosa egy termékenységtudatra épülő tanfolyamot is indítani szokott. 50 ezer forint, nem kevés, viszont mellette meg lehet tudni melyek azok a napok, amikor 99%-os a védettség (hormonális fogamzásgátló módszerekkel egy szinten) biztosított és a maradék napon a fentebbi linken szereplő termékeket lehet alkalmazni. [link]

A lényeg, hogy mindketten egyezzetek bele és mindkét félnek megfelelő módszer vagy eszköz legyen alkalmazva.

2020. dec. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy, ha mindenképpen marad az óvszer, már vannak extra vékonyak is a piacon. Mi párommal a LifeStyles-tól a Skyn félét használjuk és mindketten meg vagyunk vele elégedve. Nincs olyan furcsa gumi szaga, mint néhány Durexesnek, illetve latexmentes, szóval érzékenyek is használhatják.

HA az óvszer méretével van gond, akkor pedig nézz előtte alaposan körül, mindenhol ki szokták írni a pontos méreteket, illetve vannak már olyan oldalak, ahol saját méretre valót tervezhetsz és elkészítik neked. A My.Size is gyárt több féle méretben.

2020. dec. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!