Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit ajánlotok védekezésre egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlotok védekezésre egy 20 éves lánynak első kapcsolatban, ha nem szeretnének óvszert használni a barátjával?

Figyelt kérdés

2020. nov. 29. 10:20
A kérdező szavazást indított:
fogamzásgátló tabletta
hüvelygyűrű
rézgyöngy spirál
maradjatok a guminál
56 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Bármi mást attól függően, hogy mit tud elfogadni. Használna hormonos módszert? Szabad használnia? Mit gondol a méhen belüli eszközökről? Ami valakinek beválik, az nem biztos, hogy másnak is jó lesz. Hiába javasoljuk a tablettát, ha ez valaminek elfogadhatatlan vagy veszélyes.


Azt javaslom, hogy alaposan olvass utána minden módszernek, mert mindegyiknek van valamilyen kockázata. És aztán az alapján dönts, hogy neked mi fér bele.

2020. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj nőgyógyásszal és mindketten nézessétek meg magatokat nemi betegségekre biztonság kedvéért.
2020. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Anélkül nem váltanék, de köszi mindenki válaszát.
2020. nov. 29. 18:44
 4/20 anonim ***** válasza:
60%

Egyik megoldás se 100 százalékos, de akkor már inkább az óvszer.


Fogamzásgátlónál elég egyszer kihagyni, akár véletlenül is.

2020. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, köszi a választ!
2020. nov. 30. 10:41
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak nyilván kényelmesebb lenne gumi nélkül
2020. nov. 30. 10:42
 7/20 anonim ***** válasza:
26%

Hát igen.

Sokszor amikor jól belelendül az ember a dolgokba, akkor minden olyan simán menne, mindketten fel vagyunk izgulva, a nő is már jól ki van nyílva, és akkor stop.

Szólni kell, hogy " egy pillanat drágám, azonnal fölhúzom a gumit."


Aztán ha nem sikerül azonnal, vagy az izgalomtól elejtem, na akkor mindennek vége.

Mire megtalálom valahol a sötétben,a paplan között, akkorára elmúlik minden, és addigra már én is lelankadok.

Vége a nagy menetnek.

2020. dec. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
50%
Menjen a korpásba. 100 %-os módszer, és ingyen van.
2020. dec. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen biztonságos megoldás, ráadásul véd a nemi betegségek, esetleges fertőzések ellen is: ELŐTTE, UTÁNA, HEHYETTE tejet inni...
2020. dec. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Mi sem szeretnénk óvszert használni, viszont óckodom a hormonális fogaamzásgátlástól, teljesen felborítja a hormonháztartást és rengeteg negatív mellékhatásuk van. Nem mernék kockáztatni. Szerintem is maradjtok az óvszernél, maximum vegyetek vékonyabbakat, már nagyon sok féle-fajta van a piacon. Mi például LifeStyles-tól a Skyn-t használjuk és teljesen megfelel mindkettőnknek.

Tekintve, hogy első kapcsolat és ilyen fiatal vagy, kímélned kellene magadat a felesleges hormonbeviteltől. Ha mindenképpen hormonális fogamzásgátlót keresel, akkor spirálok között nézelődj, azoknak kellően alacsony a hormon tartalmuk. Rézgyöngyön én is gondolkoztam, viszont sokan írták, hogy kilökődött és viszonylag új dolognak számít, így még javításokra szorul.

2020. dec. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!