Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki használt már fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Aki használt már fogamzásgátló tablettát annak rövid vagy hosszútávon milyen hatásokat váltott ki a testében, lelkében?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és nem szeretnék fogamot szedni ,mert félek a hatásaitól, pesszariumra gondoltam de nem tudom az jó lenne e. A barátom tuszkolja hogy szedjek, de én nem szeretnék :'(
2020. nov. 30. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnel fogamzasgatlo szedni, ne szedj. A te tested, a te dontesed, a fiu, ha ertelmes es szeret, akkor megerti. En is ertem, hogy van olyan, akinrk egyszeruen lelankad gumiban, de rengeteg mas fogamzasgatlasi lehetoseg van.

En szerettem volna szedni, elmentem vervetelre elotte, nogyogyaszhoz es trombozis-panel tesztre, ami kimutatta, hogy nincs fokozott genetikai hajlamom ra, igy nyugodtabban szedem.

En hizekony tipus vagyok, hiztam is, de nem kifejezetten a bogyo miatt, hanem a sajat osszevissza felelotlenul zabalasom miatt.

Az elso ev a megszokas volt, neha fajt tole a hasam, neha enyhe hanyingerem volt, neha szedelegtem, az elso honapot vegig pecseteltem, de egybol be is allt a megvonasos verzesem (ami azert “jon meg” mert egy hetig ne kell szedni a bogyot). Lassan 3.eve szedem, en szeretem, hogy nem kell gumival szenvedni, kapcsolatot belul szexelek, megvalogatom kikkel jovok ossze, szoval ennyi.

Nem szeretnek senkit se erre biztatni, aki nem szeretne ne szedje!

Sajnos van olyan, akinek rengeteg szart okoz, de vannak olyanok is, mint en, hogy semmi gondoz nem okoz (kopp-kopp.)

Fontos az eves szures, vervetel, meg hogy ne rossz eletmodot eljen, aki elkezdi.

2020. nov. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem akarlak megbántani, de engem iszonyatosan tönkretett, mind lelkileg, mind testileg.

Testi tünetek közé tartozott: hízás, szűnni nem akaró, folyamatos fejfájás, ami időnként migrénbe csapott át, libidó teljes hiánya. Mikor valamikor mégis sikerült rávenni a szexre szárazabb voltam, mint a Szahara és egyáltalán nem tágultam semennyire sem, mindig fájt a szex. Ezenkívül, mivel ugye a tabi megváltoztatja a hüvelynek a kémhatását is, így aztán állandóan volt valami hüvelyi fertőzésem.

Viszont a lelki hatások még ennél is rosszabbak voltak nekem, konkrétan iszonyat durva hangulatingadozásaim lettek tőle. Konkrétan folyamatosan a legmélyebb depresszió és egy ilyen irreálisan felpörgött állapot között váltakoztam, mindezt napi hússzor nagyjából. Iszonyatosan megterhelő volt lelkileg.

Mindez úgy jött nekem elő, hogy a létező legkisebb hormontartalmú tablettát szedtem, az erősebb nem is tudom mit csinált volna...

2020. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Nekem teljesen tönkretette a hormonháztartásom.

Most hormonpótló kezelést kapok.

Rohadtul nem éri meg!

2020. nov. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlók, főleg a hormon alapuak veszélyes szerek. Az esetek többségében nincs, vagy kevés mellékhatásúk van, DE valakinél komoly problémákat okoz. A fenti példák ezt mutatják.

Egyik ismerősöm spirált használt. Pár év alatt 120 kilóra ment fel az akkor 60-ról. Ez az egyik lehetséges mellékhatása.


Ne mérgezzed magad ezzekkel a vackokkal. A barátod húzzon gumit, ha nem tetszik neki, nincs szex.

2020. nov. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Steril lettem..
2020. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Adj a párodnak egy pofont ha erőlteti, de ha nem akarod nem kell szedned


Nekem nem lett tőle bajom, azon KEVESEK közé tartozok akik nem tapasztaltak negativ mellékhatásokat max egy kis fejfájás és ennyi.

2020. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!