Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késlelteni, illetve kihagyni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késlelteni, illetve kihagyni szeretném a karácsonykor alkalmatlan menstruációmat a Belara fogamzásgátlómmal. Azt olvastam, hogy a két hormontartalmú gyógyszerekkel lehet megcsinálni, hogy beszedek egymás után két levelet, 7 nap szünet nélkül. Lehet?

Figyelt kérdés

Tapasztalt fogamzásgátlót szedő nők véleményére vagyok kíváncsi, és nagyon megköszönném mindenkinek, aki tud segíteni!


Belara: [link]


Nincs még ebben elég tapasztalatom :(



2020. dec. 20. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Addig játszadoztok pillanatnyi örömökért a hormonjaitokkal,

hogy amikor már gyereket szeretnétek, késő lesz.

Nem beszélve arról, hogy évekkel, évtizeddel később

komoly hormonzavarokat is okozhat, ami kihat a legtöbb

szervre, idegrendszerre, stb.

Tényleg nem lehet kibírni?

2020. dec. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valahogy a karácsonyi ünnepléshez szerintem nem illik a két napig tartó hasmenés, egy napig tartó hányásroham, olyan erős görcsök, amik így felfordítják a beleim, láz, hidegrázás, izzadás, fejfájás és akkor még a vérzésről nem is beszéltem.

De nyilván, én vagyok a felelőtlen "tini" :)

Ilyenkor semmi nem marad meg bennem, mindent kihányok, és elég érdekes hangaláfestés lenne az én 13 hányásom egy karácsonyi ebéd alatt.

2020. dec. 20. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem az a megoldás hogy változtatsz a menzesz idején, hanem hogy elmész nőgyógyászhoz, vagy valamilyen szakemberhez mert ez NEM NORMÁLIS.
2020. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megtisztelő szavakat.

De ha nem tudtok segíteni, miért írtok? :(

2020. dec. 21. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is volt egy év amikor fogamzásgátlót szedtem és én is úgy olvastam, ha nem tartom meg azt egy hét szünetet(nem szedem a placebo-t, ha van)

hanem egyből a másik levelet kezdem szedni.

Én egyszer sem próbáltam meg, remélem neked beválik.

Én is hasonlókkal szenvedek menstruációkor, szóval megértem.

Kellemes karácsonyt^^

2020. dec. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!