Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valaki alkalmatlan arra, hogy élvezze az anális szexet?

Figyelt kérdés
3 sráccal próbáltam ki. Más más méret és vastagság. Mindegyiknél csak a feszülést és azt az érzést éreztem mint mikor el kell menned WC-re. Így hamar abba is hagytuk, mert nem tudtam élvezni, sőt néha ha túlságosan benyomták kellemetlen volt. Pedig eskü szeretném tudni mi a jó benne és élvezni. Mit rontok el?

2020. máj. 19. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Sőt nekem mindig kijött az aranyerem minden próbálkozás után :(
2020. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Lehetséges, ez főleg anatómiai dolog. Illetve nyilván hangulat kérdése is. Ha ennyire nem jön be, nem hiszem, hogy erőltetni kell. Ha viszont izgat a téma, kérd meg a partnert, hogy közben izgassa a csiklód.
2020. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Feltéve ha növesztett a kérdező csiklót. Egyébként igen, normális, nem is értem hogy merült fel egyáltalán a kérdés. A segg nem szexre való.
2020. máj. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Normális. Esetleg próbáld meg azt, hogy csak ujjaz a partner kezdetben, ingerli a prosztatád, és utána hatol be.
2020. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Meleg kérdés :) De azért kedves hogy írtál.
2020. máj. 19. 19:10
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Igen, előfordulhat ilyen, lehet anatómiai oka is, lehet mentális is (nem tudod megfelelően elengedni az ánuszgyűrűt így a "többi" ingerre figyelsz), lehet rossz technika (meg figyelmetlen) partner is a "ludas".

Ahogy fent is írják, ne egyből a mélyvízbe, előbb tágítás, plug, stb. s ha az sem jó akkor ne erőltesd. Ha rászorítod az ánuszod abból sérülés lesz és aranyér.

2020. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Még kaptam ilyen nem tudom mit is, amit beszívtam és elvileg lazítja az izmokat.
2020. máj. 19. 19:39
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Ahh elétem a poppers nem segít ilyen téren! Fejben kell rendben lenni és a pertnertől is nagyon sok minden függ. Szerintem előbb próbálj meg minnél jobb viszonyban lenni a partnereddel, előtte sokáig legyen előjáték! Sok simogatás, esetleg egy kis masszázs neked, sok erotika. A lényeg hogy az egész tested ellazuljon! Kezdje az aktív ujjazással, szépen lassan. Nem mindenkinek megy egyből teljesen ellazítani magát hátul, meg biztonságban érezni magát közben. Javaslom amúgy keress egy idősebb férfit, aki megélt már pár dolgot és kifejezetten türelmesen és megértően áll hozzád, meg tud tanácsokat adni
2020. máj. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Már az ujjazás is kellemetlen, mintha wc-re kellene mennem, pedig nem. Nem tudom ez mennyire természetes, de nekem olyan érzés, mintha hasmenésem lenne.
2020. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, nem mindenkinek jön be. Neked nem jó, nem kell ezen prögni. :) Élvezd máshogy a szexet.
2020. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!