Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek fogamzásgátló tablettát vagy sem? (SOS)

Figyelt kérdés

A barátnőm és én szeretkeztünk és már megszokás volt hogy gumi nélkül csináljuk.

Történt egy incidens, későn húztam ki szerintem, mert nem éreztem mikor megyek el, és szerintem egy kicsi ment a barátnőmbe.

(Persze az is meg lehet hogy időbe kihúztam, de a vaginája alatt volt spermám, így arra következtettem ment bele egy kevés.)

Ő azt mondta ne aggódjak nem lesz belőle semmi, mert nincs pete érése, és pcos betegsége van így alig ha hiszi hogy teherbe esne egy ilyen kis mennyiségtől mert a nagyja a hasán landolt.

Azt mondta várjuk meg a 1-2 hetet és csináljunk tesztet hogy megnyugodjak.

Venni akarok fogamzásgátlót.

Ha 3 napos tabi:

Ma van az utolsó nap hogy be vegye, vagy veszek 5 naposat amit bevesz a 4. vagy az 5. napon és akkor fixen megnyugodnék mivel most még nem szeretnék gyereket, és elvetetni sem akarom az elsőt.



2020. dec. 29. 04:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ő döntése, neki kell felíratnia. A spermiumok az emberi test legkisebb sejtjei, ezért egy kis cseppben is több millió lehet belőlük. A mennyiségtől függetlenül van esély a teherbeesésre.


Az esemény utáni nem úgy működik, hogy 71 óránál még hat, 72 után már nem. Folyamatosan egyre kisebb esélye van megakadályozni a terhességet az idő múlásával. A hagyományos ennyi idő után már semmit sem érne.


Itt már nem tehetsz mást, mint hogy reménykedsz és tanulsz az esetből. Ha ennyire különbözően álltok hozzá a nem kívánt terhesség kérdéséhez, akkor nem érdemes kockáztatni.

2020. dec. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Babcsi05 válasza:
78%
Pcos esetén valóban nehezebb a teherbe esés... De máskor használj gumit. Bìrd ki, és nem kell aggódnod. Nem véletlen, hogy nem szed fogamzásgátlót sem. Nem ajánlatos, csak olyan típus amit az orvos ír elő!
2020. dec. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megannyi ember esett már teherbe ilyen megszakításos módszerrel.

Megannyi ember esett már teherbe mert úgy hitte ha nincs peteérése a naptár szerint akkor mehet a menet.

És még megannyi eset van amikor a pcos ellenére is utat tört magának az élet (bár itt a legtöbb talán tervezett).


Gondolom fogamzásgátló alatt esemény utáni tablettát értettél... a kettő nem ugyanaz.

De nem tudsz csak úgy venni neki, ezt orvos kell felírja

2020. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mit tegyek, várjak, vagy beszéljek vele hogy vegyünk esemény utánit, vagy ahhoz már túl késő hogy azt be vegye?
2020. dec. 29. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Edukálódjatok.
2020. dec. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De vicces voltál
2020. dec. 29. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg már túl késő. Beszéljetek meg, hogy ezután hogyan fogtok védekezni, és mi történik ha most teherbe esik.
2020. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben akkor megvárom és csinálunk tesztet, 3 hétig minden héten vasárnap biztos ami biztos.

Köszönöm a válaszokat, nagyon szépek kérek mindenkit szorítson nekünk hogy ne legyen semmi.

2020. dec. 29. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

Pcos esetén annyira nehéz am teherbe esni hogy ismerősnél megállapították egyik hónapban a másikban meg kiderült hogy 2 hónapos terhes. 😂


Egyébként ja 5 nap után már nem nagyon mész vele semmire és az nem fogamzásgátló hanem esemény utáni és ha a barátnőd pcosos akkor hiddel hogy nem hiányzik neki az a hormonbomba ami a szervezetébe kerülne

2020. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!