Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vegyek be még egy fogamzásgátl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek be még egy fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Tegnap szeretkeztem párommal, belém élvezett(utolsó együttlét tegnap reggel kb. 9órakor) és ma hányingerem van egyéb betegség miatt. Ha hányok ma esetle, vegyek be +1szemet, ha ma 14:00kor vettem be? Vagy csak akkor kell ha a bevételt követően 3-4 óra nem telt és úgy hánynék? Tudom hülye kérdés de a sperma több napig él, ezért merült fel a kérdés.
2018. márc. 12. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Miért van naponta ennyi ilyen kérdés? És miért nem tudják a magyar nők értelmezni, hogy ha a fogamzásgátló 3-4 óra alatt felszívódik, akkor utána logikusan már foshatsz másnap reggelig folyamatosan, akkor sem lesz gond?!
2018. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!