Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert izgulok amikor elmeletil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert izgulok amikor elmeletileg lehetetlen? :O

Figyelt kérdés

Lefekudtem a baratommal 1x, hasznaltunk gumit es nem ment el bennem!!! ebben a honapban csak 1x fekudtem le vele igy nem volt alkalom h teherbe essek megis mar lassan masfel hete kesik...kezdek nagyon izgulni...1 honapja wettem be esemeny utanit ha ez szamit valamit...

koszy elore is a valaszokat...


2010. aug. 14. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
az esemény utáni könnyen felboríthatja a hormonháztartásod...
2010. aug. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Az esemény utáni a ludas, semmi baj :)
2010. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
óvszerszakadás, vagy mi volt, h bevetted?
2010. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 72 órás tabi elég brutális tud lenni. Van akinek semmi baja nem lesz tőle, se mellékhatás, se semmi, és van, akit hónapokra megvisel - így jártam anno én is, ezért írattam fel rendes fog.gátlót. Csinálj azért tesztet, hogy megnyugodj, de majdnem teljesen biztos, hogy a gyógyszer teszi.
2010. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vegre megjott de csak 3 napig tartott (nekem alltalaba 5 napig szokott vagy 6)...:( ujra elkezdtem aggodni...ez is lehet a tabi mellekhatasa h rovidebb ideig tart a ciklusom? koszy a valaszokat!
2010. aug. 18. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
végy tesztet azt a pát forintot megéri
2010. aug. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha rövidebb, az lehet terhesség is, ugyanis, van olyan, h vki vérzik a terhessége alatt, csak kisebb mennyiségben. menj el orvoshoz.
2010. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mivel gumit használtatok és még csak el sem ment, kizárt, hogy terhes legyél. Az, hogy késett a menzeszed és rövidebb is volt, mint szokott, betudható az eseményutáni tabinak.
2010. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!