Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem tudom mit tegyek!? Most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek!? Most kezdtem el szedni a fogamzasgatlot,tudom akkor kell mikor megjon de volt egy kis zavar ezert a verzes 6.napjan kezdtem el utanna egybol vege lett. Mar vegeztem egy levelel,most het nap szunet van meg jott.

Figyelt kérdés

Mar vedett vagyok annyira hogy a baratom belem elvezhessen ha elkezdem a kovi levelet.?

Szamit hogy a verzes vegen vettem be?🙄🥺


2021. jan. 24. 15:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Attoreses verzeseim sem voltak az egy honap alatt. Es most a het nap szunetben egybol megjott a 4.nap

Ez jot jelent?

2021. jan. 24. 15:42
 2/13 anonim ***** válasza:
57%

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️



MIÉRT nem lehetett volna a ciklusod első 5 napján bevenni mint ahogy a tájékoztató írta?

2021. jan. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert nem jol jott meg es meg vartam hogy hatha meg jon az igazi. Mert csak barnaztam es nem akkor kellett volna meg jonnie
2021. jan. 24. 15:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe még egy levelet beszednék.

Így sanzos, hogy elkezdődött a peteérésed csak közben meg lett állítva a gyógyszer miatt, és nem tudott kiteljesedni, de közben a ciklusod totál összezavartad.

2021. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miert zavartam volna ossze? Valaki azt irta a peteeres jovval utanna kezdodik.

Masreszt a het nap szunetben jott meg . Attoreses verzes sem volt. Szerintem mar reg ved 1 honap utan mar foleg.

2021. jan. 24. 16:12
 6/13 A kérdező kommentje:
Es igy a het nap szunetben sem a verzes elso napjan kezdem el szedni megint. Hanem a 4.-en ami elvileg akkor 7 nap utan ved
2021. jan. 24. 16:14
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

"Es igy a het nap szunetben sem a verzes elso napjan kezdem el szedni megint. Hanem a 4.-en ami elvileg akkor 7 nap utan ved"


Mivan? Most akkor még 3 nappal korábban is bevetted?


Azért zavarhatta össze a cilusod, mert bár igen, menstruáció után van 5-8 nappal (átlagosan), ez nem olyan, hogy NABUMM, 5. nap van peteérés. A szervezeted elkezd dolgozni, hogy arra a bizonyos napra teljes legyen az ovuláció.

2021. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jaj edesem:)

A 7 nap szunetben nekem a 4.napon jott meg es 4 napos a verzesem igy mar ertheto??

2021. jan. 24. 16:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a kérdezőnek kéne flegmáznia, ha egy nyives gyógyszert nem tud rendesen bevenni. :D
2021. jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%

9-es:

Én a "Jaj edesem:)" után elengedtem. Segít neki a halál.

2021. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!