Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi tegnap és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi tegnap és bele ment az ondó a hüvelybe, azt mondta a partnerem hogy ma adatott be magának ilyen fogamzásgátló injekciót, de én úgy tudom hogy már csak az esemény utáni tabletta segít ilyen helyzetbe. Hazudott a nő nekem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 18:08
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
#17: Bármelyik, ha a csaj száraz, mint a sivatag, és/vagy bénán lett felhúzva.
2021. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy már terhes, csak kell egy balek, akire rá tudja kenni. Ez lesz a kérdező.

Az is lehet, hogy a kérdezőtől akár direkt teherbe esni.

Az is, hogy eszébe sincs teherbe esni, de becsúszik. Aztán vagy elveteti, vagy nem.

Vagy nem is lesz terhes.

Majd kiderül.

2021. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a csaj kamuzott neked :) csak egy szerencsetlen kellett akik behalozzon
2021. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
13%

Ha terhes lesz akkor nagyvonalúan ajánld fel, hogy fizeted a költségeit az abortusz körül, meg elkíséred, támogatod. Ha meg meg akarja tartani, akkor nem muszáj a nevedre venni. Házasoknál automatiusan a férj gyerekének veszik és kötelessége a gyerektartás meg minden, de ilyen esetben ha nem veszed a nevedre a gyereket nem kötelezhet téged arra, hogy fizess gyerektartást pl.

Egyébként szerintem tuti véletlen volt, ne láss rémeket, meg ne merészeld a nőt hibáztatni, mert te is ott voltál és elvileg használtatok is gumit. Szóval nem valószínű, hogy direkt terhes akar lenni. Az már valószínűbb, hogy az egészsége miatt inkább nem használt esemény utánit, mert az a hormonlöket amúgy kurvára nem egészséges a nőknek. Szerintem kivárja, hogy kiderüljön mi lett. (Egyébként ha felajánlod, hogy elkíséred a nőgyógyászhoz és fizeted az esemény utáni felét, akkor most nem tartanál itt, ha rá bízod az ügyet ő már úgy intézi, ahogy jónak látja)

2021. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
90%

Meg ne állj bele ebbe a kamumacsó dumába, hogy jajj, amúgy csúnya a nő, stb

Megdugtad ecsém!

Ne mentegesd magad ilyen dumával, mert csak még gázabbnak hangzol!

2021. febr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

26!

Ha nem vállalja a gyereket, majd a bíróság kötelezi! Ne találj ki ekkora hülyeségeket!

Volt kollégám is azt hitte, megússza, bíróságon is tagadta... aztán amikor a perköltséget (benne rohadt drága DNS-teszttel) fizetnie kellett, leolvadt a mosolya.

Az, hogy a vezetéknevét viseli-e a gyerek, nem oszt nem szoroz.

2021. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon csúnya volt a nő, hogy állt fel rá? Sosem értettem ezt nőként...
2021. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
100%
amugy férfiaknak el lehet menni vazektomiára, fájdalommentes, aztan kufircolhat amennyit akar. Nem.kell paraznia hogy gyerektartást kell fizetnie
2021. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Igen macsó vagyok és baj?
2021. febr. 21. 20:42
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy te macsó csak egy kis hülye gyerek. 🤣
2021. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!