Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon szeretnék babát, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretnék babát, hogy mondjam el a barátomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. 2 hónapja érzem, hogy nagyon szeretnék egy babát a barátomtól. Mindketten egyetemen tanulunk, de együtt élünk, a szüleink segítenek fenntartani egy lakást. Még nem mondtam a barátomnak, hogy szeretnék kisbabát, fogamzásgátlót szedek, már lassan másfél éve. Szerintetek hogy lenne érdemes neki mondani? Megéri otthagyni az egyetemet? Tényleg nagyon szeretném, 3 éve vagyunk együtt, az anyagiakkal nem lenne gond, ha kell, akkor az egyetemet is otthagynám. Egyébként terhesen hanyadik hétig lehet tanulni bent?



2021. márc. 1. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Ezt te nem gondoltad át eléggé, nem tudod mibe kerül egy gyerek felnevelése.
2021. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Én pasi vagyok, de biztos nem hagytam volna, hogy a párom gyerek miatt otthagyja az egyetemet.


Amúgy úgy kell elmondani neki, hogy egy nyugodtabb pillanatban leülsz vele és elmondod neki hogy babát szeretnél.

2021. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Hogy mond el: Józsi, nagyon szeretnék babát, te mit gondolsz erről. A válasz függvényében érdemes elkezdeni tovább gondolkodni.
2021. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Sosem értettem, az ilyen kapcsolatokat, hogy 3 éve együtt vagy és feljössz ide a gyakorira és idegen emberektől vársz tanácsot, segítséget. Bele se gondolok milyen az a 3 éves kapcsolatod, mennyire vagy a pároddal őszinte, bízol meg benne, meg ilyenek. Szörnyű milyen párkapcsolatok vannak és azt hiszik normális az övéjük.
2021. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Tehát nincs még végzettségetek, a szüleitek támogatnak és semmi egzisztenciátok sincsen.. Ezt te sem gondoltad komolyan hogy most felelősségteljes döntés lenne egy gyerek..
2021. márc. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Szüleid zsebéből fizetitek a lakást és az egyetemet is. Gondolom sosem dolgoztál még kötött munkahelyen. Nincs semmi garancia hogy barátoddal együtt maradtok és te szülnél egy gyereket szüleid nyakára, merthogy ők finanszíroznák azt is... Barátod előtt titkolózol, neki sincs munkahelye, keresete. A mostani lakásotok sem biztis hogy alkalmas egy harmadik főhöz, ráadásul fogamzásgátló abbahagyása után érdemes és javasolt szünetet tartani, ami fél-egy év is lehet a fogantatásig. Ha nem tartasz szünetet, ne csodálkozz, hogy fogyatékos lesz a gyerek. De ugye itt még az egyetemet sem fejezted be, ergo else kellett volna kezdeni. Ha nem államilag támogatott, akkor szüleid kidobtak egy rakás pénzt az ablakon és a lányuk még diploma nélkül szül egy pulyát a nyakukba. Buta vagy lyányom. Gratulálok.
2021. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Te egyelőre ne akarj semmit kislány, még egy lakást se tudnál fenntartani, nem hogy gyereket.


Szerintem ötleted sincs mi fán terem, mennyibe és mibe kerül egy gyerek.

2021. márc. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Leülsz szépen a pasiddal és megbeszélitek a jövőt, hogy biz' te már szeretnél gyereket. Pont úgy ahogy ide bepötyögted. S igazuk van fent, ne idegenektől kérj már tanácsot, hanem a pároddal beszéld meg.

Ja meg azért említsd meg a szüleidnek is a storyt, akik finanszíroznak. Ha már ők fognak fizetni mindent nem árt ha tudják mire készülsz.

Az egyetemet nem hagynám ott, nem hajt semmi. Ha a pároddal szeretitek egymást és egymásnak rendelt titeket a sors akkor ez nem fog változni x év múlva sem amikorra befejezitek az egyetemet.

2021. márc. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
fogadjatok orokbe eloszor egy kutyat. azt tudjatok babusgatni, kisebb felelosseg, es ha jol megvagytok az egyetem befejezese utan, meg mindig belevaghattok a csaladalapitasba. de semmikeppen se hagyd titokban abba a tablettat !
2021. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Pedig a gyerek marad, és boldogságot ad, a szar papírral meg kb kitörölheted (diplomára gondolok).
2021. márc. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!