Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » H mondjam meg a baratomnak h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H mondjam meg a baratomnak h nem szeretnem? 15/L tobbi lent

Figyelt kérdés
15 eves vagyok baratom 16 egy eve vagyunk egyunk egyutt kb 2 honapja engedtek meg h egyutt aludjunk.. azota hetvegente egyutt alszunk hol itt hol ott.. az intimitas mindig is fontos volt szamara igy gyakran fekszunk osszebujva vagy ugy h a fenekem fogja stb.. viszont nekem valahogy meg mindig nem sikerult elfogadni azt h mekkorak a melleim (en kicsinek tartom) baratom mar latott melltartoban es mondja h szamara tokeletes melleim vannak.. mostmar szeretne a melleimet is tapizni viszont en mindig feszengek h istenem most ezeket a kis szarokat fogdossa... stb.. h tudnek ezen valtoztatni? Jol esik ha megmarkolja a mellem de megis rossz erzes h ekkorakat... priviket is elfogadok
2017. dec. 27. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Istenem, sz*rd mar le mekkora melled van! Ha nem tetszene neki, akkor nem akarna markolgatni. Nekem is kicsik 17 eves letemre, de nem szegyellem. Inkabb szeretnel logos melleket? Na, latod. Ne hisztizz asszony, hanem vetkozz :aD
2017. dec. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha jól esik amit csinál, akkor inkább kérd meg, hogy győzzön meg, hogy nem zavarja, hogy kicsi. Nem értem, hogy honnan fakad az érzés, hogy a kicsi nem jó -van pár ötletem-, de ne magadra koncentrálj. Lazulj el, majd élvezd amit csinál. Ne gondolkozz! Az elront mindent. Majd akkor gondolkozz, amikor kérdeznek.

Csak lazulj el... ne gondolj semmire... lélegezz... engedd el magad... ne csinálj semmit, cselekedj ösztönből...

2017. dec. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Most még találd ki, hogy kövér vagy!


De most tényleg: mért nem bírod elhinni, hogy a barátodnak (és másnak) tetszik a kis mell?

Főleg, hogy pont a Tiéd??

Annyira kicsi azért nemlehet, ha melltartót is hordasz.

2017. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Hihetetlen, hogy 15 éveseknek itt ajánlgatják,hogy lazuljon meg csinálja... Mi a francot? Hogy egy kislánynak fogdossa egy kanos tacskó a mellét? Idáig jutottunk.

Kérdező: ted már fel anyukádnak a kérdést, hátha büszke lesz a kislányára,hogy a mellét akarja markolásztatni 15 évesen.

2017. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne izgul, 40 evesen sem no meg a melled. Ertem en, hogy meleg vagy, de akkor sem.
2017. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek pont a kis mellek tetszenek. Szerintem sokkal szebb egy pici, mint egy nagy például :D
2017. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bőven elég, ha barátodnak tetszik, meg szereti simizni, ezen ne görcsölj. Nincs tökéletes női test, mindben lehet hibát találni, de felesleges ezen agyalnod, örülj neki, hogy neki tetszik, és kész.
2017. dec. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 4.-el. Én is 15 vagyok, és nem hogy barátom nincs, de még akkor is bűntudatom van ha egy kis pezsgőt iszok, mert az alkohol... 😖
2017. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kötsd be először a a szemeit pl egy sállal,és próbáld meg úgy meglépni egy párszor, hátha el tudod engedni ez után magad:). Nálunk így volt exemnél

19F

2017. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem hiszem el,hogy ehhez tippeket ad valaki...
2017. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!