Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kérdésem a teherbeesés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mylanlol kérdése:

A kérdésem a teherbeesés esélyéről, mennyire valószínű?

Figyelt kérdés
Lehet buta kérdés, de énis jártas vagyok a dolgokban de sajnos olyan személyiség vagyok aki biztos akar lenni ebben, azért egy baleset megváltoztat mindent. A párom fogamzásgátló tablettát használ jó pár hónapja, időben stb ha elfelejti a 12 órán belül pótolja. Hallottam ezt azt az elovaladekbol terhesség dolgokból van aki azt mondja nemlehet gyerek belőle van aki igen mert tartalmazhat olyat. Mégse megyek el benne hiába szed tablettát. Olyanról meg nemtudok hogy nem érzed mikor mész el. Tehát tabletta + megszakítást használjuk, és az az elovaladekos dolog a főbb kérdés. Köszönöm :)

2021. márc. 2. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe lehet esni elovaladektol is, csak kevesebb az esélye, viszont ez titeket nem érint mert szed tablettát
2021. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tabletta mellett mindig belém élvezett az aktuális pàrom.

Sosem lettem terhes, előváladéktól, tablettát szedve, szerintem esélytelen.

Attól, hogy néha elfelejti még védve van. Nem pár óra alatt ürül ki a szervezetből a hatása.

2021. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aki ennyire parázik a terhességtől, az ne szexeljen. Az előváladéktól 100000 emberből max 1 esik teherbe, a fogamzásgátló Vál meg nyugodtan beleélvezhetsz.
2021. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!