Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a férfi azt mondja, hogy ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi azt mondja, hogy ő nem hajlandó óvszerrel szexelni, viszont a lány ragaszkodik hozzá. Miket tudnátok felhozni indokként? bővebben a történet

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiúval, ő határozottan kijelentette hogy nem hajlandó óvszerrel szexelni és nem érti én miért erőltetem, mivel senkinek sem ugyanolyan és ő időben kihúzza. +nem is tud elélvezni nőben.

Az ilyen rögeszmésnek mi van a fejében? Dugogatja össze-vissza a nőket próba-szerencse alapon?

És nem volt hajlandó elfogadni az indokomat, miszerint engem megnyugtat.

Hozzáteszem, azóta nem is beszéltem vele a kijelentése óta!!!

Csak kíváncsi vagyok, az ilyen mit képzel?


2021. márc. 24. 18:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Jó kérdés. Az ilyen nem gondol bele a nemibetegségekbe... Nem csak baba csúszhat be.
2021. márc. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Én nem hoznék fel indokot, mert nem kellene a pasi.
2021. márc. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem se kell ezt indokolni.

El lehet kapni X különböző nemi betegséget meg teherbe lehet esni simán. Egyszerűen hagyd ott

2021. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
11%
Le leszek pontozva, de nem lehet, hogy csak simán aránytalan a pénisze és ezért nem tudja használni a boltban árult 'szabvány' méreteket? Csak mert ott eléggé elméretezik, mintha mindenkinek egyforma vastag lenne. Holott nem az.
2021. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

"ő határozottan kijelentette hogy nem hajlandó óvszerrel szexelni"


Te is jelentsd ki határozottan, hogy akkor nincs szex!

2021. márc. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%

"És nem volt hajlandó elfogadni az indokomat"


Még jó, hogy erre nincs szükség.

Semmi indok nem kell. Ennyi. nem lesz szex.

2021. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell megindokolni. Ha nem érti meg saját magától, akkor nincs szex.
2021. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Még jó, hogy ott hagytad.
2021. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg van elég debil csaj a világon, aki simán belemegy ebbe, ezért megteheti. Ha te nem fekszel le vele, majd keres olyat, aki igen.:D

Amúgy meg egy idióta. Könyörögne neki a fene. Nincs koton, nincs szex.

2021. márc. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy előváladéktól is teherbe lehet esni, nemcsak spermától, így az nem egy magas hatásfokú védekezési eszköz. Plusz te így biztonságosabban érzed magad.

Ha meg nem hajlandó elfogadni... szívem, ezer ugyanolyan,. ha nem jobb férfi mászkál a világon, akivel jobban passzoltok ilyen téren. Hagyd ott, és akkor ő is talál magának olyan nőt, akinek ez oké.

2021. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!