Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki hogyan és hol ismerte meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan és hol ismerte meg a jelenlegi párját?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Leszólítottam egy boltban.
2021. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Badoo, aztán pár óra múlva a lakásomon. Pár sarokra voltunk egymástól.
2021. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Munkavacsorán. Én tolmácsoltam neki.

(N/26)

2021. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
3: jól sikerült a tolmácsolás. 🤣
2021. jan. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Itt
2021. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

A mienk egy vicces sztory. Én az exem után kijelentettem, soha többet nekem pasi. Elég drasztikus vége lett a kapcsolatunknak. 3évig tök el is voltam egyedül. Barátnőim folyamat piszkáltak is vele.

Aztán a nevemben regisztráltak egy tarskeresőre. Az első sráccal, akivel el kezdtek a nevemben beszélgetni, egész jól elcsacsogtak vele. Kb 1 hete beszélgettek már, mikor ezt közölték velem, és hogy jó lenne már átvegyem, mert a srác facebookon akarta a beszélgetést folytatni, meg a tali is felmerült.

Én totál kiakadtam, hogy kevertek bele ebbe. De valamiért csak elkezdtem beszélgetni a sráccal. De nem nyűgözött le 😅

Aztán a srác és barátnőim rábeszéltek egy talira. Azzal ugy voltam, hogy elmegyek, mindenki megnyugodjon, lekoptatom a srácot, azt folytatom boldog szingli létemet 🤣

Eljött a tali. Hát ott sem nyűgözött le. Úgy mentem haza, hogy de legalabb megpróbáltam.

A srác csak nem hagyott. Irogatott továbbra is. Neki bejött a tali, bejövök én is. Talizzunk újra. Hát nem sok kedvem volt, de mégis belementem, istentudja miért 😅 onnan már úgy mentem haza, hogy nem volt rossz, sőt, egész jól éreztem magam. 3.talin pedig megbeszéltük, próbáljuk meg együtt.


Ennek 5éve. Azóta a férjem, és van egy csodálatos fiunk :)


Ja és a sztory elején, hogy nem is velem beszélt, a mai napig együtt nevetünk. Ahogy azt is tudja, hogy nem is tetszett, meg idegesítőnek is talaltam először 😂

2021. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
16 évvel ezelőtt a barátnőm dupla randit szervezett a tudtomon kívül. Elsőre nem nyűgözött le a srác. Találkozgattunk, de akkor még nagyon fiatal voltam hozzá. Rá 2 évre ismét megpróbáltuk. Akkor se volt az igazi. Aztán másfél éve vagyunk együtt a legnagyobb szeretetben. Idén szeretnénk összeházasodni. :)
2021. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Lefejeltem egyik barátnőm esküvőjén véletlen (hátulról meglökött játék közben egy kisgyerek és ő éppen kicsit lehajolt, így az orrát fejeltem meg) és randit kért megbocsátásként. Mivel nagyon vérzett és bepánikoltam, ezért mindent megígértem neki :D
2021. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Egy nemzetközi rendezvényen ahol önkéntesek voltunk
2021. jan. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
A volt munkahelyemen, munkatársak voltunk. De aztán felmondtam, és rá 4 hónapra jöttünk össze.
2021. jan. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!