Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről a kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről a kis történetről?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal ismerkedem kb. 1,5-2 hónapja, nem rég volt egy találkozónk is, amit úgy éreztem nagyon jól sikerült illetve folytatást beszéltünk meg.

Aztán másnap jelezte hogy az egyik ismerkedős appon beszélget egy emberrel akivel nagyon jól el van, de csak haverkodnak, és találkozik vele. Rögtön a srác lakásán találkoztak, elmondása szerint jót dumáltak meg iszogattak, reggel ért haza.

Másnaptól már ilyen fura volt velem, eléggé távolságtartó, félvállról vett valahogy, semmi személyes hangvétel hanem ilyen semleges beszédstílus. Próbáltam az okát kideríteni, de nem mondott semmit. Valahogy bennem van, hogy ez a haverkodás duma csak egy mese amit szépen bekajáltam és már rég nem akar semmit tőlem, maximum tartalék maradtam. Szerintetek?


2020. máj. 11. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megválaszoltad a kérdésedet.

Már nem vagy neki elég jó, talált mást.


És ha elfogadsz egy tanácsot, hagyd is, hagy menjen. Nincs ertelme tovább fenntartani ezt az ismerkedést.

2020. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ügyesen rájöttél magadtól is, szép munka!
2020. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Úgy van ahogy mondod. Hagyd a francba, ne beszélj vele többet.. Örülj neki, hogy az elején kiderült, hogy egy büdös k**va :)
2020. máj. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Illetve elozonap még lehet, hogy úgy gondolta, ahogy írta, csak túl jól sikerült az este.
2020. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Több fiùval beszèlgetett, ismerkedett. A màsik jobban bejött. Mièrt is büdös k...?
2020. máj. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
42%
tipikus nő, jött egy jobb kan ezért lecserélt. ő jobb szponzornak bizonyult, ennyi
2020. máj. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer talàlkoztak. Milyen lecserèlèsrôl beszèlsz? Nem is volt köztük semmi.
2020. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
5. Mert undorító több vasat tartani egyszerre a tűzben. Ha valakivel ismerkedsz, randizol, akkor vele ismerkedsz, nem felmész más lakására.
2020. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Akkor a pasik nagy része undorító, mert egyszerre több nőt is fűz, még házasok is, vagy párkapcsolatban élők. Hány meg hány foglalt pasi próbált ismerkedni velem. Társkeresők is tele vannak nős pasikkal.
2020. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A nyakam rá, hogy azon az estén nem csak iszogattak, ha reggelig ott maradt. Egyébként nem fair játék több vasst tartani a tűzben, ha már volt találkozó, én legalábbis amikor találkoztam egy lánnyal, onnantól csak vele foglalkoztam, illetve foglalkoztam volna, ha nem pattint le. .
2020. máj. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!