Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a férfi azt mondja, hogy ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi azt mondja, hogy ő nem hajlandó óvszerrel szexelni, viszont a lány ragaszkodik hozzá. Miket tudnátok felhozni indokként? bővebben a történet

Figyelt kérdés

Találkoztam egy fiúval, ő határozottan kijelentette hogy nem hajlandó óvszerrel szexelni és nem érti én miért erőltetem, mivel senkinek sem ugyanolyan és ő időben kihúzza. +nem is tud elélvezni nőben.

Az ilyen rögeszmésnek mi van a fejében? Dugogatja össze-vissza a nőket próba-szerencse alapon?

És nem volt hajlandó elfogadni az indokomat, miszerint engem megnyugtat.

Hozzáteszem, azóta nem is beszéltem vele a kijelentése óta!!!

Csak kíváncsi vagyok, az ilyen mit képzel?


2021. márc. 24. 18:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

Ennél világosabban ki sem tudná fejezni neked, hogy nem éri meg az időt/vesződséget.

Keress egy olyat aki értelmesebb.

2021. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
11%
Arra nem gondol, hogy ő is elkaphat tőled valamit, mert legtöbbször a nők hordozzák a nemi bajt..
2021. márc. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha baxni akar, választhat, hogy felhúzza azt a tetves gumit vagy elmegy vazektómiára. Én tudok találni szexre egy nap alatt olyat, aki hajlandó gumit húzni, neki meg sok sikert az életben 😂
2021. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Sok hal van még a tengerben, nem kell ilyen védekezésre képtelen hitvány hulladékot szexhez juttatni. A férfiak megnevelése azzal kezdődik, hogy az ilyen takonyhuszárokra mindenki szépen nemet mond. Majd eldönti, hogy szex nélkül akar élni vagy felhúzza azt a rohadt óvszert. ❤️
2021. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Lapát, semmit nem kell magyarázkodni.
2021. márc. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és sok férfitől hallottam (de itt a GyK-en nők is írták), hogy gumival nincs meg az a közvetlen érzése, mint nélküle. Ismétlem: ezt nők is írták (írjak, ill. így vélekednek).

Ha egyikük nem akarja használni, de a másik nem hajlandó nélküle, akkor összeegyeztethetetlen a nézetük és külön utakat kell keresni.

2021. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Az indok, hogy egyszerűen felelőtlen. Azt hiszi, hogy nem lesz terhesség, és nem kap el semmit, egyfajta "sérthetetlenség érzete" van. Kb. mint aki 200-zal furikázik a városban a sportautóval, vagy tökrészegen vezet merthogy "tudok én vezetni, a véremben van, csináltam már sokszor sosem lett baj". Nem gondol bele a következményekbe, vagy egyszerűen nem érdekli (mármint hogy elkap-e valamit - "hát majd kikúrálnak", vagy terhes lesz-e a partnere - "nem az én bajom, akkor majd szevasz baby"). Nagyjából ez jár a fejében. Te meg eldöntöd hogy hasonlóan felelőtlen vagy-e vagy sem. A szex két emberen múlik.
2021. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%
indokként? rontja az élvezetet de nagyon.én sem dugtam,dugok sose gumiban.f
2021. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
#18 önmagában ez egy jó indok, tényleg elég sokat levesz az élvezetből. Ha viszont a nő nem szed tabit, akkor felelőtlenség is egyben, hazárdjáték.
2021. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
93%
Annál jobban nem rontja semmi az élvezetet, hogy az embernek azon kell kattognia, épp gyereket, herpeszt vagy gombát csinál vajon magának vagy esetleg HIV-el tér haza.
2021. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!