Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedő lányok!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedő lányok! Mi alapján döntitek el, hogy valakivel lefekszetek gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Olyankhozszól a kérdésem, aki egyedül vannak, vagy új kapcsolatba kedzenek. Hogy jön az, hogy na jó, bevállalom gumi nélkül? Gondolom nem közös orvosi vizsgálat után:)

Én inkább a "gumi nélkül" mellett vagyok, ha tudom az illetőről, hogy nem nagy csajozógép..


2010. aug. 19. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szereted, megbízol benne, adsz a szavára. Ennyi :) Amikortól kialakul a bizalom szerintem nincs mire várni.
2010. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig de, a közös orvosi vizsgálat egy jó pont erre.

Amúgy a bizalom, nyilván nem az első alkalommal, hanem ha már megismertem az illetőt, tudom, hogy nem egyéjszakás kaland az egész...

2010. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
baártommal 4 hónap után feküdtünk le, gumival toltuk laza fél évig, és utánna áltam át fog.gátlóra:)
2010. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amikor már biztos vagyok, h kölcsönös a bizalom. s h őszinte legyek, én olyan 9 hónap után feküdtem le vele először minden nélkül... egy estés kaland alkalmából ott a gumi...
2010. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!