Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amikor elkezdtétek szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor elkezdtétek szedni a fogamzásgátlót mennyit vártatok azzal, hogy ne kelljen hozzá egyéb védekezési formákat használni? És milyen fogamzásgátlót szedtek?

Figyelt kérdés
Én most kezdtem el szedni egy hónapja, yasminellét, és kb. két és fél hetet vártunk, aztán nem védekeztünk semmivel, közben pedig megszakítással!Egyébként a mensim első napján kezdtem el.
2010. aug. 20. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos le van írva a tájékoztatón
2010. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát ha a menstruációd első napján vetted be akkor elvileg! már véd, de az orvosok ajánlják, hogy egy hónapig még alkalmazz kiegészítő védekezést..

én is vártam egy hónapot és úgy már tuti a védelem :)

18/L

2010. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én ennek újabb változatát, vagyis a Yaz!-t szedem, de én egy hónapot vártam, s én is első nap kezdtem szedni. bíztos ami bíztos
2010. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hetet vártam és én a menzeszem második napján kezdtem el szedni. Gestomix-et szedek.
2010. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sensonette-et kezdtem el szedni a menzin 4. napján, és a 10. szemtől nem használtunk óvszert.

Doki nekem is azt mondta, hogy várjunk egy hónapot biztos ami biztos, de a betegtájékoztató szerint egy hétig kell máshogy védekezni. Oda meg biztos nem írnak hülyeségeket, a gyógyszergyártók már csak tudják, hogy működik a saját bogyójuk... Amúgy fél éve szedem már, és nem lettem terhes. :)

2010. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, rem az én gyógyszerem is beválik!
2010. aug. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!