Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Fogamzásgátlás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van itt olyan lány, Escapelle esemény utáni tabletta bevétele után terhes lett? Vagy ismertek ilyet? Mennyire megbízható készítmény ez?

A százalékokat ismerem, ám a statisztika néha csalóka...

2010. okt. 1. 13:05  Privát üzenet  

A válaszok
én kétszer is vettem be, egyszer több mint 40 óra után. mindkétszer hatott, szerintem megbízható.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. okt. 1. 14:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nekem kb 47 óra... a rigesoftról hallottam rosszakat csak. egyébként csak előváladék volt. szóval annyira nem parázok, de nem is örülök neki.

# 2/3Időpont 2010. okt. 1. 15:43 Privát üzenet
Én két nappal az eset után vettem be, de nem volt még meg a 72 óra, és hatott.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2010. okt. 4. 21:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik típusú spermicidet javasolnátok? Kinek mi a tapasztalata ezekkel kapcsolatban? Gyakran vált ki allergiát? Megbízható módszer?
Olcsó, megbízható fogamzásgátló, ami nem okoz súly- és egyéb problémákat?
Van az óvszeren és a tablettán kívül olyan megbízható fogamzásgátlási módszer, amit olyanok is alkalmazhatnak akik még nem szültek?
Durex extra safe mennyire megbízható?
Novaring hüvelygyűrű mennyire megbízható fogamzásgátló?
A béres porcerő megbízható készítmény? Édesanyámnak szeretném megvenni és szeretném meghallgatni a véleményeket, mik a tapasztalatok?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Fogamzásgátlás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!