Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hívő keresztények! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívő keresztények! Ti hogy oldjátok meg az együttléteket védekezés nélkül?

Figyelt kérdés

A feleségem és én is hívők vagyunk. Megszületett az első babánk. Egyrészt nem szeretnénk többet, másrészt ha a véleményünk meg is változna, akkor sem lenne ajánlatos hogy a feleségem még egyszer szüljön, mert komoly esélye van sajnos, hogy belehal a szülésbe vagy hogy egyéb komplikáció lép fel.

A hitünkből adódóan viszont nem használok óvszert, ő sem szed tablettákat vagy ilyesmi. Ti hogy oldjátok meg? A baráti/ismerősi körünkben vannak 40-50 évesek akiknek nincs vagy csak egy gyermekük van, de ilyesmit szégyenlem személyesen megkérdezni. Ezért teszem itt.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 7. 09:17
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/82 anonim ***** válasza:
100%
Azt meg szokd meg, hogy az internet nem a te kedvedért létezik, ha valamit kérdezel, olyat is fogsz kapni ami nem tetszik. Ilyen a világ, és még vélwtlen se körülötted forog
2021. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/82 A kérdező kommentje:

54

Köszönöm. Még jó hogy vannak ilyen okosak is mint te.


55

Micsoda bölcsesség...

2021. máj. 8. 23:26
 53/82 anonim ***** válasza:
80%
Hát...ha kis szerencséd van, akkor a feleséged sokkal értelmesebb, mint te, és megoldja a fogamzásgátlást. Mint minden normális, érett felnőtt. Hangsúlyozom: normális. Az ismerőseidnek is így nincs 6-8 gyereke. Védekeznek. Ez a nagy varázslat🙋🏻‍♀️
2021. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/82 A kérdező kommentje:

57

Mivel ők is osszák a hitemet, biztos nem ilyen módokon.

2021. máj. 8. 23:31
 55/82 anonim ***** válasza:
90%
Mert szerinted milyen módjai vannak? Ha mondjuk bejártál volna iskolába rendesen, akkor nem lennél ilyen korlátolt. Nem tudom milyen lény az ami téged létrehozott, de nem egy szellemi Alpok az biztos. Elmondom csak neked, fogyatékosul. Gumi, hormonkészítmények, spermaölők, naptármódszer, sterilizálás, önmegtartóztatás. Válassz. Ez van, más nincs. Nincs ima, meg ha fán csinálod nem lesz gyerek. És de. Mások is így védekeznek, de neked csak itt nagy a pofád, tőlük megkérdezni nem mered. Eridj hozzájuk, azt érdeklődj ott, ha ennyire nem jó semmi.
2021. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/82 A kérdező kommentje:

59

Jó, köszönöm. Nem kell erölködj ennyit. Ne örlődj, menj a dolgodra. Hagyd más baját. Jó éjt.

2021. máj. 8. 23:38
 57/82 anonim ***** válasza:
80%
Franc örlődik, csak segíteni akarok, kár lenne ezt a genetikát véletlenül még tovább örökíteni.
2021. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/82 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne bánts senkit se a hite miatt, mert neked is fájna, ha más ezt tenné veled - már ha lenne hited!7

Én nem tudom hogy a kérdező miben hisz,mer azt nem kötötte az orrunkra, de felvázoltak már itt számtalan lehetőséget - egyik sem kellett.

Csináljátok orálisan - ha azt nem tiltja a hited!

De ha még azt is, akkor... nem tudom!

Azt tudom, hogy - mivel nem akartunk több kiscicát - ivartalanítottuk a nagyokat...

2021. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/82 A kérdező kommentje:

61

Ugye? Na szia!


62

De,tiltja. Az erkölcstelenség.

2021. máj. 8. 23:49
 60/82 anonim ***** válasza:
86%
Meglett emberként nem tudsz meghozni 1 ilyen döntést..... Akkor lesz, ami lesz, bízz az úrban. 😁
2021. máj. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!