Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes? Ő többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes? Ő többször csinálta már igaza lehet?

Figyelt kérdés
Egyik lány ismerősöm aki már csinálta többször csinálta velem is vettünk gumit és mivel nem csináltam meg ő rakta fel nekem de mikor csináltuk és vége lett és kivettem láttam hogy nincsen rajta neki meg folyt ki. Mikor csináltuk kicsúszott egyszer az ágyon meg is találtuk a gumit akkor eshetett le most tök ideges vagyok ő nyugtat hogy nem lesz baj ez minden napos de én nem hiszem, akkor most baj lehet?

2021. máj. 19. 12:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Csináltatok egy csinált babát. Gratulálok csinált apa leszel ő meg felcsináltatta magát. :D xD
2021. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt jól megcsináltátok.

Felcsináltad a csajt.

Most azt kell csinálni, hogy vagy vállalod a babát, vagy tol egy esemény utánit.

Azten egyetek egy jó nyulbecsináltat.

2021. máj. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam hogy nem mindig lesz terhes ettől valaki mert nem 100% vagy szóljak a szüleimnek?
2021. máj. 19. 12:32
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg hogy tesztel-e és pozitív.

Ha igen, akkor szólsz a szüleidnek max. Csak feles feszkó lenne.

Bár lehet nem ártana egy atyai pofonis mellé.

Meg egykét könyvet elolvasni, hogy szaporodjon a szókincsed ne csak Te

2021. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Menjetek el esemény utániért. 72 órán belül lehet bevenni.

Nem 100%, hogy terhes lesz, mert a nők nem folyamatosan termékenyek, és még a termékeny időszakban sem biztos, hogy összejön a baba. De a lehető legnagyobb esélyetek van rá, mivel amit tettetek, az gyakorlatilag maga a gyerekcsinálás. Innentől nincs beleszólásod, hogy mi történik. Minden a lányon múlik. A legtöbb, amit tehetsz, hogy elkíséred a nőgyógyászhoz esemény utánit íratni, és két hétig imádkozol, hogy negatív legyen a terhességi teszt. Ha nem sikerült, akkor reménykedsz, hogy nem leszel akaratod ellenére apa, és ha szükséges támogatod az abortusz alatt. Ha ő máshogy gondolja, akkor a következő 20 évben fizeted a gyerektartást.

2021. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
És tesztet bárki vehet? Gondolom nem kerdezik hány éves az ember nem?
2021. máj. 19. 12:41
 7/22 anonim ***** válasza:
Mi megkérdezzük… mert nem tűnsz túl érettenek.
2021. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Vehet bárki. A dm-tele van tesztekkel. De ne most rohanjatok, majd 2 het mulva. Addig meg mindig ott az esemenyutani
2021. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De gondolom gyógyszertárban nem fogják
2021. máj. 19. 12:47
 10/22 A kérdező kommentje:
És esemény utanit hol lehet orvosnál?
2021. máj. 19. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!