Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek ha túl hamar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek ha túl hamar feküdtünk le egymással?

Figyelt kérdés

Fogamzasgatlot meg nem szedtem elég ideje és ugy tortent meg az aktus.

A menstruacio kb 3.napjan kezdtem el szedni a fogamzasgatlot es ra 5 napra volt az ktus, tehat nem vartuk meg a 7 napot...csak azutan véd állítolag. Szerintetek?



2021. máj. 24. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Akkor igen.
2021. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vegyek be esemeny utanit?
2021. máj. 24. 18:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha beveszed az esemény utánit, akkor számíts arra, hogy a szervezeted egy hatalmas hormonlöketet kap. Ha jól tudom, utána jó ideig nem is szedheted a fogamzásgátlót. Azonban abban az esetben, ha nem akartok babát, akkor mindenképp érdemes lenne bevenned, hogy elkerüljétek a teherbeesést.
2021. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elment benned a srac? Vagy kihuzta időben?
2021. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
El...
2021. máj. 24. 21:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkabb vegyel be!
2021. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!