Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van ez? (14-25 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Captain Frájer kérdése:

Miért van ez? (14-25 éves lányok figyelmébe ajánlom a válaszokat és kérdéseim)

Figyelt kérdés

Miért kérdeznek ilyen sokan k*rvanagy b@romságokat?

Basszus, mit gondoltok a nemi bajaitokra ki tud jobban válaszolni, egy itt ücsörgő kommentelő, aki youtube-ot néz közben, vagy egy diplomával rendelkező orvos? Nemi bajjal az orvoshoz kell fordulni!

Másik hülyeség, amikor 14 évesek jönnek a legabszurdabb kérdésekkel...Ha nem tudod, hogy hogy működik a tested és a homronrendszered és, h milyen kis szívós életforma a sperma, akkor ne szexelj! Autóvezetés előtt is megtanulod az elméletet, itt is ugyanígy tedd!

Párkapcsolati kérdések: Most komolyan...Mégis miért vannak az ilyen kérdések, h "Hogy kérdezzem meg?" "Hogy vegyem rá?" "Hogy mondjam el neki?"...????!!!!! Ha ide le tudtad írni, akkor miért nem tudod a szerelmednek is elmondani?


Szóval úgy ti, akik felteszitek ezeket a hülye kérdéseket, mégis hogyan gondolkoztok? Mert, h eszetek az kevés van az biztos.


2010. aug. 24. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük Emese.
2010. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
igazad van, de attól, hogy felháborodsz még nem oldódik meg semmi.
2010. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
unatkoznak! aziok is akik hulyét kérdeznek meg azok is akik válaszolnak
2010. aug. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, roncsolja a spermákat, és nem lehetsz terhes.
2010. aug. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Miért van ez? Nyilván neked sincs jobb dolgod, mint itt ücsörögni és mindenféle hülye kérdést elolvasni. Igen, ebből nyugodtan le lehet szűrni, hogy én is tettem fel kérdést. A kérdezők nyilván tanácstalanok, de problémáik nem olyan súlyosak, h orvoshoz kelljen fordulni, és sokszor jobb inkább egy idegentől név és arc nélkül kérdezni bármit, mint pl. a szülőktől, mert úgy gondolom elég sok ember nem mer mindent a szülők orrára kötni..

ja...neked meg ha nem tetszik itt valami, akkor nyugodtan lehet más oldalakat is látogatni..:)

2010. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek. Van aki kamuból írja az egészet, de van olyan is aki komolyan írja. Az ilyet viszont nem értem.

Mikor valaki írta múltkor, hogy megvágta borotvával a f.rkát és sebes lett meg vérzett..És kérdezi, hogy mit tegyen most?-.-" Ha ez igaz volt, akkor csak gratulálni tudok.

Én már nem foglalkozok az ilyen kérdésekkel röhögök egyet rajtuk és ennyi kész :'DD Vannak még ilyen sötét emberek xD

2010. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Teljesen igazat adok a kérdezőnek.Tényleg nagyon égő kérdések szoktak itt lenni
2010. aug. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem te tényleg terhes lehetsz :)

De kicsit komolyabban ; ha nem lenne a sok idióta mi min röhögnénk munkaidő alatt ?

2010. aug. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Először is ne oktasd ki a 14 éveseket hogy szexeljenek vagy sem, azt megteszik a szülők, tanárok és az ő döntésükbe neked nincs beleszólni valód, törődj a saját bajoddal. És másodszor, azért van az oldal hogy kérdéseket lehessen feltenni, és a válaszok már a kommentelők komolyságától függ. És ha neked nem tetszik ez, nem kell idejönni.
2010. aug. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezután is ilyen kérdésekkel lesz elhalmozva ez az oldal...sajnos
2010. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!