Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortuszról vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortuszról vélemények?

Figyelt kérdés

sokak szerint gyilkosság az abortusz,és van aki azt mondja soha nem vetetné el a gyerekét.

Szerintem, ha valaki véletlenül teherbe esik-mondjuk rendesen szedi a gyógyszert, mégis terhes lesz, nem kell hogy megtartsa a babát,ha

nem olyanok az anyagi körülményei, túl fiatalnak érzi magát hozzá, nem tudná rendesen nevelni, nem tudna a gyerekének megadni dolgokat, nem muszáj hogy megszülje

Ezt csak azért irom,mert sokan fel vannak teljesen háborodva, hogy hogy lehet egy gyereket elvetetni??

kiváncsi vagyok a véleményekre.


2010. aug. 27. 22:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem normális dolog az abortusz
2010. aug. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 emberke ***** válasza:
32%

egy tanács:

nézd meg a "néma sikoly" című dok. filmet (nem az akcíit ugyanezzel a címel) és utána döntsél hogy akarsz-e vagy nem vagyhogy akarod-e hogy másnak legyen

2010. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
95%

nálunk volt suliban egy védőnő aki elmnodta mikkel jár az abortusz, én megnéztem a néma sikoly című filmet is és arra jutottam hogy tényleg gyilkosság és szívtelenség de néha jobb megoldás minthogy a nehéz anyagi körülmények között jöjjön a világra, ezzel megkeserítve az ő életét is. szerencsére még nincs tapasztalatom benne, és nagyon remélem a közeljövőben nem is lesz

16L

2010. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
nem vetetném el,kerüljön bármibe. Elöször ölném meg magam és akkor már öt is magammal együtt.Persze csak akkor ha nem tudnám felnevelni.Nagyon ellene vagyok,ez van.De nem itélem el,aki muszálybol megteszi,az már az ö döntése,csak nem hiszem,hogy én meg tudnám tenni. 21L.
2010. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, igazad van, én is valahogy így gondolom. Sokszor előfordul, hogy ha megszülné a gyereket az illető, akkor sokak életét rontaná el(a sajátját, a gyerekéét, a szüleiét, a barátjáét, stb.).
2010. aug. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%

Ha pl. fogamzásgátló tabi mellett esnék teherbe, és az anyagi körülményeim nem engednék meg, elvetetném, mert nincs értelme a nyomorba szülni egy gyereket, bár biztos, nagyon megviselne lelkileg...

De alapvetően én is elítélem, mert vannak olyanok, akik felelőtlenül élnek nemi életet, s félvállról veszik az abortuszt...

Szerintem csak legvégsőbb esetben elfogadható!

19L

2010. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, ezzel úgyis cask vitákat szülsz.

Én veled érted egyet, nem tartom gyilkosságnak, az ilyen néma sikoly szintű propagandafilmeket pedig undorító húzásnak tartom azokkal szemben, akik tényleg rá vannak szorulva erre a döntésre. Senki nem jókedvéből teszi, de sokan még ilyen kamu youtube-os videókat is képesek belinkelni, amin minimálisabb biológiai ismeretekkel is látszik, hogy nem 3 hós magzat...

Ez abszolút felfogás kérdése, az én szememben egy párhetes véletlen sejthalmaznak nem sok köze van egy gyerekehez. Nem hiába van az a 3 hónap megszabva.

2010. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
hát igen, a fiatalabbakkal más a helyzet, egyik ismerősöm-15 évesen!-úgy esett teherbe,hogy nem védekeztek SEHOGYAN.-engem kért meg mikor már 2szer kimaradt neki a menzesze,h.menjek el vele dokihoz hátha....hát,ezen nagyon ki voltam akadva.és nem ö az elsö,aki ilyen felelötlen-na meg persze a pasija,aki 23 éves, de eszébe se volt,hogy legalább ne benne menjen el....szoval ilyeneken nagyon ki tudok akadni:(
2010. aug. 27. 22:59
 9/32 A kérdező kommentje:
utolsónak is igaza van.az is igaz,hogy vita lesz belöle ha sok az abortusz ellenes...
2010. aug. 27. 23:00
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

én láttam a néma sikolyt,és nem változtatta meg a véleményemet. ha muszáj,és indokolt akkor kell az abortusz,még midnig az mint hogy a gyerekből vmi pszichopata legyen csak mert nem nőtt fel normális körülmények között.

18/L

2010. aug. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!