Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortuszról vélemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortuszról vélemények?

Figyelt kérdés

sokak szerint gyilkosság az abortusz,és van aki azt mondja soha nem vetetné el a gyerekét.

Szerintem, ha valaki véletlenül teherbe esik-mondjuk rendesen szedi a gyógyszert, mégis terhes lesz, nem kell hogy megtartsa a babát,ha

nem olyanok az anyagi körülményei, túl fiatalnak érzi magát hozzá, nem tudná rendesen nevelni, nem tudna a gyerekének megadni dolgokat, nem muszáj hogy megszülje

Ezt csak azért irom,mert sokan fel vannak teljesen háborodva, hogy hogy lehet egy gyereket elvetetni??

kiváncsi vagyok a véleményekre.


2010. aug. 27. 22:40
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
ja és lehet itt leírni részletesen, hogy néma sikoly és összeroppantják a koponyáját, stb. ha egyszer nem kell hogy jöjjön, akkor ne jöjjön.
2011. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Sok az abortusz ellenes bolond ember.... Gondolkozzatok már, túlnépesedés van. Más országokban még döglenek éhen az emberek, de ők le vannak szarva... De azért toljátok hogy minden élet számít bla bla bla🤦🏽‍♀️ Én gyűlölöm a gyerekeket, ezért minden esetben abortuszra mennék,ha teherbe esnék
2020. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!