Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges mégis terhesség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laura7 kérdése:

Lehetséges mégis terhesség?

Figyelt kérdés

Symicia fogamzásgátlót szedtem 1 hétig de nagyon felerősítette a migrénemet ugyhogy abbahagytam.Akkor volt megvonásos vérzésem, elkezdtem megint szedni 2 szemet vettem be de nem bírtam úgyhogy végleg abbahagytam. Azóta nem volt megvonásos vérzésem se,a menstruációm sem jött meg, 3 napja késik. Végig védekezés nélkül voltam a párommal.

Csináltam egy tesztet negatív lett.



2021. aug. 28. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Lehetséges.
2021. aug. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tartok tőle, hogy igen :( a leírásod alapján teljesen össze-vissza szedted. A ciklusod utolsó napját követően kellett volna elkezdened és nem 1 hét hanem 1 hónap múlva megjönnie a megvonásosnak. Két szem beszedése meg semmit sem ér. Vegyél tesztet az utolsó együttlétet követő 3 hét múlva, majd egy hét múlva kontrollteszt és addig is védekezzetek már!!!
2021. aug. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Rendesen akkor kezdtem el szedni a menstruaciom elso napjan (júli. 27-én), akkor 1 hétig szedtem, majd aug. 8.án, 9.én bevettem 2 szemet, elakartam kezdeni :/ ezután hagytam abba, de ezután is együtt voltunk a párommal...most 26.án kellett volna megjönnie, de már 3 napja késik. Ma csináltam tesztet, de negatív ugye.

Tudom, hogy nem szabadott volna így össze vissza szednem, de nem találtam jobb megoldást az elviselhetetlen migrén miatt, csak az azonnali abbahagyást. Nem lehet, hogy a rendszertelen szedés miatt felborult a hormonháztartás és emiatt késik? :/

2021. aug. 28. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges a terhesség. Utolsó aktustól számítva 2, de inkább 3 hét múlva tesztelj.
2021. aug. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom a segitseget! :)
2021. aug. 29. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!