Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van már férfi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már férfi fogamzásgátló forgalomba? Fiuk ti szednétek?

Figyelt kérdés
korábban hallottam hogy kísérleteznek rajta, meg cikkek hogy majd lesz meg ilyenek, de konkrétan ki lehet már irat ? mit tudtok róla?
2010. aug. 31. 10:05
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Sziasztok olvastam róla én is, de nem lehetett megcsinálni mert a férfiaknak határozatlan mennyiségű spermájuk van.Nem úgy mint a nőknél a pete...
2010. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%

Irat? Aki kivül elég kemény, de belül olyan lapos. :)


Viccet félretéve: ilyen még nincs forgalomban itt.

2010. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%

sztem jobb lenne ha nektek kellene szedni, és nem a lányoknak/nőknek!

Ennyi!.....egy lány!

2010. aug. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

én is lány vagyok :D

csak tudom hogy menni melléhatása van és nem szedném ujra soha, a pasinak sem jó ha a csaj nem kívánja a szexet, a női fogamzásgátlónál ez erősen benne van a pakliban :(

2010. aug. 31. 10:27
 5/35 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszer megemlítettem a pasimnak, hogy lesz ilyen:S MOndta, hogy sose szedné, mert nem terhelné sose a szervezetét ilyennel.

Az persze, természetes, hogy én szedem...:S

2010. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam róla, de még csak kísérleti stádiumban van, ugyanis olyan jól működik, hogy a Férfi impotens lesz tőle :P
2010. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
uuu na az sem jo
2010. aug. 31. 10:51
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
81%-os, akkor minek szeded? Gondolom nem lettél rákényszerítve. Ebből is látszik hogy a férfiak kényelmére lett kitalálva, a nők meg hadd betegedjenek meg tőle. Hát én is szedtem már, de soha többet tabi, mert nálam is millió mellékhatás kijött :S Meg amúgysem tesz jót a szervezetnek, akkor szedek gyógyszert ha beteg vagyok, feleslegesen nem tömöm magam vackokkal. A párom meg egyenesen ellenezné ha szedném, fontosabb neki az egészségem.
2010. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
12%

Miért kell egy-két nőnek állandóan rinyálni a tabletta "mellékhatásai" miatt?


Nekem két hosszútávú kapcsolatom is szedett 4 évig tablettát, SOHA EGYIKNÉL sem volt SEMMILYEN mellékhatás, hacsak az nem számít mellékhatásnak, hogy nem fájt a hasuk mikor megjött nekik és napra pontos lett a menstruációjuk.


Én elhiszem, hogy van akinél bizonyos tabletta bizonyos mellékhatásokat vált ki, de akkor váltani kell másikra vagy védekezni kell máshogy. Nem keresztes hadjáratot folytatni a tabletta ellen.


Aki meg még mindig azt hiszi, hogy a mai modern (tehát nem a 800 forintos... ) tabletta terheli a szervezetét az teljesen fogalmatlan. A buliban megivott 2 margarita koktél kb. ugyan annyi kárt tesz, mint egy havi adag fogamzásgátló.

2010. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

Sajnos meg nincs. Es siman szednem.

Megterheli a szervezetet? Nem iszok, nem dohanyzom szoval ennyi meg belefer. :)

30-as pasi.

2010. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!