Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van már férfi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van már férfi fogamzásgátló forgalomba? Fiuk ti szednétek?

Figyelt kérdés
korábban hallottam hogy kísérleteznek rajta, meg cikkek hogy majd lesz meg ilyenek, de konkrétan ki lehet már irat ? mit tudtok róla?
2010. aug. 31. 10:05
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Jah igen, ez az amin nevettem én is, hogy az ő a kettőből simán levonta azt hogy nem okoz mellékhatásokat. Egyértelmű hogy nem ugyanaz az ő 30 embere, mint 1000 ember, de le lehet vonni belőle következtetéseket, mégha nem is olyan pontos. Egy beképzelt nagyképű hímsoviniszta paraszt vagy. Az oldalon rengeteg nő írta hogy milyen bajai voltak a tablettától, szerinted csak kitalálták? Az lehet hogy nem sok nő lesz rákos vagy meddő tőle, de az is elég nagy baj, ha valaki állandóan gombás, ingerlékeny, esetleg hízik miatta. Ezek pedig baromi gyakran előjönnek.

Ne akard már jobban tudni "férfi" létedre, hogy milyen hatással van a testünkre!

2010. aug. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
81%
Jah és a hím soviniszta kis paraszt barátunk még mindig nem mondta el, hogy ha ugyanolyan mellékhatásai lennének a férfi fogamzásgátlónak, és ugyanolyan hatásos lenne, akkor szedné-e. Vajon miért nem válaszolt?
2010. aug. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
na hajrá kedves nagyszájú "teremtés koronája "
2010. aug. 31. 19:07
 24/35 anonim ***** válasza:

Itthon még nem és még tényleg csak kísérlet, de mihelyst lehet, úgy is nagydobra verik.


Nem csak a foggátlónak van ennyire hosszú betegtájékoztatója. Sok egyéb, ennél ezerszer erősebb és károsabb gyóygszert lehet találni, de azt mindenki egy szó nélkül, rinyálás nélkül beveszi. Tény, az első pár hónap nem kellemes, de megszokja a szervezet és biztonságosabb szerintem ,mint bármi más. Hogy őszinte legyek a gumi kiábrándító és nekem nagyon fáj, ha használjuk. És a kérdésre visszatérve, akárcsak a nők esetében, biztos lennének ebben az esetben is olyanok ,akik mindenkit lebeszélnének róla, harsognák, h így nem jó, meg úgy nem jó és fordítva. Több vitát szítana itt fenn az oldalon.

2010. aug. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
18%

Na tételesen válaszolok.


1-es számú szerény értelmi képességű liba:

NEM 2 barátnőből vontam le következtetést. Csak leírtam, hogy nekik nem volt semmi gondjuk. Meg még rajtuk kívül kb. 100 millió nőnek a világon. Mondtam, hogy keress statisztikát és ne készíts egyet.

Ahogyan már azt is leírtam, hogy nem azt mondom, hogy nincs mellékhatása a fogamzásgátlónak, hanem azt, hogy komoly mellékhatása nagyon-nagyon minimális %-ban van, komolytalan pedig szintén nem az általad beállított 90% körüli ráta körül, hanem sokkal-sokkal kevesebbel. Azért nem írok számot, mert ha leírnék 20%-ot, akkor találnál egy írást amiben 21-es írnak és elkezdenél fölöslegesen kötekedni.

Abban meg had kételkedjek, hogy te orvosi tankönyvet olvastál, írni sem tudsz helyesen magyarul, még egy tájékoztatófüzet is túl bonyolult lenne neked.


2. számú hölgyemény:

Szerinted akinek nincs semmi baja egy gyógyszertől az csak a te kedvedért feljön ide és leírja, hogy "hű de jó ez a gyógyszer semmi bajom, majd kicsattanok az egészségtől!". Te félkegyelmű, csak az irogat bármit is, akinek BAJA van. Akinek nincs az örül és kussol.


3. (bár lehet ugyan az, mint a ketteske)

Elméleti kérdésre mégis milyen választ vársz? Nem is létezik még forgalomban ilyen szer. Ha létezne akkor tudnám mérlegelni és igen, szedném, ha úgy ítélném meg, hogy megéri a kockázataival együtt. Ha ugyan annyi kockázata lenne és ugyan olyan hatásos lenne, mint egy mai modern női fogamzásgátló, akkor gondolkozás nélkül szedném.


4.-eske (kérdező)

Nemtudom konkrétan mit vártál, de szemezgess a többieknek írt válaszaimból nyugodtan.


5., Az utolsó válaszoló legalább nem tök hülye.


Gondolom az első 3-4 férfigyőlölő női egyenjogúságpárti feminista gond nélkül beszedi az allergiagyógyszertől kezdve a strepsils-en át a sok sz@rt meg keni a pofájára a sok rákkeltő sminket amitől 40 évesen olyan szottyadt lesz majd a bőrük, mint akit bezártak a szoliba egy fél évre. Merthát ugye az nem káros, legalábbis nem vernek neki ekkora feneket...


Na jöhet az áldás, hogy bunkó vagyok, meg semmibe veszem a nőket, meg válogatott szitkok, lehet csinálni woo-doo babát és szurkálni egy tűvel a monitort meg ami még eszetekbe jut.

2010. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Csak az a különbség, hogy a gyógyszert akkor szeded be ha beteg vagy és nem kell állandó jelleggel szedni, a tabit viszont mindig kell. Számomra fontos az egészségem, ezért sem dohányzom, iszom, sokat sportolok, nem veszek be feleslegesen gyógyszert, ráadásul ígyis napi szinten szednem kell vérnyomáscsökkentőt, amit sajnos muszáj. Nekem az nem fér bele hogy feleslegesen még egy gyógyszert kapkodjak be. Jah és az az érdekes hogy mégis vannak olyanok akiknek bevált a gyógyszer, és pozitívumokat írnak, úgyhogy nem mondhatod hogy akinek beválik az kussol. De nem vitatkozom veled, a véleményem ezután a nagyon okfejtő kommented után sem változott rólad. Nyilván mindent jobban tudsz a fogamzásgátlókról mint én, aki kettőt is kipróbált.
2010. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

1. Ha linkelsz nekem egy megbízható statisztikát, nagyon szívesen elolvasom. Ezt most teljesen őszintén mondom.


2. Mi számít neked "komolytalan" mellékhatásnak? Pl. a libidócsökkenés? Végül is tényleg nem katasztrófa, épp csak arra elég, hogy tönkretegye a kapcsolatot. Nem tudom mennyire tetszene, ha a barátnődnek soha nem lenne kedve szexelni. Vagy a hüvelygomba? Végül is nem komoly, de roppant kellemes érzés lehet havonta orvoshoz járkálni a problémával. Étvágynövekedés, hízás? Ez sem katasztrófa, de vajon tetszene a bnőd 10 kg-mal nehezebben is?

Hüvelyszárazság? Végül is ez sem baj, ott a síkosító, igaz?


3. A fogamzásgátlót folyamatosan szedi az ember. Igaz, hogy vannak gyógyszerek ugyanennyi mellékhatással, csak mondjuk abból évente veszek be kettőt, nem havonta 21-et.


Köszönöm a helyesírásomra tett megjegyzésedet, megköszönném, ha leírnád mit vétettem, legalább tanulok belőle:) Most mondhatod, hogy keressem meg én, de ha már ennyire kiszúrtad őket, örülnék, ha megosztanád velem és nem nekem kellene keresgetnem:)


Lehet számodra hihetetlen, de olvastam már orvosi tankönyvet. Sőt, ami még jobban meg fog lepni: Tanultam is belőlük. Sőt! Vizsgáztam. Na ehhez mit szólsz?


Amúgy senkit nem akartam lebeszélni a fogamzásgátlóról. Megértem, ha vki az előnyök és hátrányok mérlegelése után ennél a fogamzásgátlási módszernél dönt. Kényelmes, biztonságos és pozitív hatásai is vannak.


De kérlek férfiként ne meséld be nekem, hogy alig van mellékhatása.


Jah és: Nem sminkelem magam és nem járok szoláriumba sem. És képzeld, semmilyen gyógyszert nem szoktam két pofára zabálni.

2010. szept. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
nem értem miért kell ennyire agreszivnak lennije itt egyeseknek, nekem igen is sok problémát okozott , lehet hogy a sok rákkeltő sminktől 40 évesre rácos lesek, de ettől most vagyok elhizott, hisztis és gombás,ja és a sexet sem kivánom.
2010. szept. 1. 09:50
 29/35 A kérdező kommentje:

ja és az agressziot arra a férfiui személyre értettem aki szerint alig van melékhatása a foggátlonak, na mit mondjak az én pasim sem panaszkodott mikor én szedtem mert rajta nem jött ki semmi csak elhagyott a+12 kg miatt meg a hangulatingadozás miatt, meg szerinte csaltam mert mindig valami nyavajával mentem dokihoz,

köszönhetem a dianna35 nek, a lindinet20 nak és társainak

2010. szept. 2. 09:32
 30/35 anonim ***** válasza:

Hát én speciel örülnék neki ha lenne egy ilyen , mert bnőm épp a 3. féle gyógyszert szedi , és eddig egyik se jött be . Sajnos gumi kifejezetten irritálja (nem allergiás rá , csak zavarja) és a gyógyszerektől meg folyamatosan megbetegszik . Más mellékhatása nincs , de ez is több a kelleténél .

Én beszedném , kipróbálnám és remélném hogy ha neki nem jött össze (mert ha ez a tabi se jön össze akkor buktuk ezt a fajta fogamzás gátlást , pedig jó lett volna) akkor legalább én tudjak védekezni .

Én speciel bnőm érdekében már a vaszektómián is elgondolkoztam , de azt igazából csak akkor szeretném ha már megvan az az 1-2 gyerek amit szeretné(n)k , de az még min 5 év ... utána viszont tuti elmegyek :P

24/f

2010. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!