Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fiúk-férfiak, ha piacra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-férfiak, ha piacra dobnának férfiaknak való fogamzásgátló tablettát igénybe vennétek e?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 11:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen.

Szerintem ez nem is lenne egy nagy mutatvány a biológusok számára, csak nem igazán foglalkoznak ezzel.

Annyi kéne csak, hogy ne legyen életképes az ondósejt. Szerintem nem lenne egy nagy feladat.

Sokkal jobb lenne. Nem kéne itt vacakolni gumikkal, meg minden hülyeségekkel.

Lehetne szexelni 0-24 ben, teljesen felszabadultan.

Én pl sokszor mire felhúzom a gumit, akkorára már lankadok, mert elmegy a kedvem az egész procedúrától. 🤷‍♂️

2021. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne, simán szedném. Akkor hátha visszatérne az asszony lenullázódott libidója...


Egyébként sem értem, miért nincs még ilyen, szerintem jobb vaktölténnyel lövöldözni, mint a céltáblát eltűntetni.

2021. szept. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen!
2021. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, simán. Úgy se tervezünk gyereket.
2021. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb szerinted több millió éles töltényt vaktöltényre cserélni, mint egyvalamit átalakítani?

Hát, nagyon nem, ezért is nincs még ilyen tabletta.

2021. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
#15: Miért? Köztudott, hogy a spermiumtermeléshez alacsonyabb hőmérséklet szükséges, ezért lógnak a herék a zacsiban és ezért működik az a módszer, hogy ha rendszeresen meleg vízben fürdeted a zacsit, akkor egy időre terméketlen leszel. Szerintem ugyanezt el lehetne érni hormonkezeléssel vagy hasonlóval.
2021. okt. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Na erről még nem is hallottam,m de ez akkor sokmindent megmagyaráz nálam.

Én zuhanyzok, de csak langyos vízben, mert azt szeretem.

Akkor most már tudom, hogy miért van viszonylag sok ondóm.

Nincs ezzel semmi baj, a párom örül neki, mert jól beterítem a cicijeit.🤷‍♂️

2021. okt. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%
#17: A cucc mennyiségét nem befolyásolja, csak a kis úszóbajnokok nem lesznek benne elegen.
2021. okt. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ja. Jól van akkor.

Megértettem. Köszike.

Akkor biztosan ez csak egy kis szerencse.

2021. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!