Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlas: lehetek ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlas: lehetek ez esetben terhes?

Figyelt kérdés

Belara fogamzasgatlot szedek es a 2. het utolso napjan, penteken elfelejtettem bevenni a tabit, 13 ora kesessel tudtam potolni.

A tajekoztato azt irja, hogy ha meg van 7 tabletta akkor nem kell kieegeszito vedekezes, de a biztonsag kedveert hasznaltunk. Szombaton vettem be az utolso szemet, aztan jott a 7 napos szunet. Utana a 6. napon mar nem hasznaltunk kieegesziti vedekezest egyuttletkor. Ugye a szunetben nem mult el/csokkent a korabbi kesve bevetel miatt a hatas?



2021. okt. 18. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nyugi. Ha megjött a megvonsásosod akkor minden okés.
2021. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kovetkezo meg nem jott meg, a szunet utan voltunk egyutt 6 nappal. Ilyenkor akkor mar ujra vedett voltam, igaz?:)
2021. okt. 18. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:
A múlt hónapban történt, utána a szünetben megjött a megvonásos vérzésed, nem? Hogy jön ide a következő?
2021. okt. 19. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, de azalatt a 7 nap alatt ujra teljesen vedett lettem? Mert gondolom 13 ora alatt csokkent a vedettseg. Es 7 nap rendes idoben bevett gyogyszer utan jott a szunet. Megmaradt a vedelem?
2021. okt. 19. 12:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megmaradt, hiszen megjött, nem lettél terhes.
2021. okt. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elbeszelunk egymas mellett. En a mostani idot kerdezem, hogy a szunetben megjott es utana a 6. tablettas napon vedett voltam-e mar. ( a korabbi elfelejtett szem miatt nem vagyok benne biztos)
2021. okt. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!