Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen problémákat okozott a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémákat okozott a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Akármilyen hormonális fogamzásgátló, aki szedett vagy használt ilyet, milyen mellékhatásokat tapasztaltatok?

2021. nov. 18. 12:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Szőrösödés
2021. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Alacsony, változékony libidó, hangulatváltozások, mellnövekedés, +10kg, kevesebb menstruáció, rendszeres, kiszámítható ciklusok (bár néha elmarad)
2021. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen eltűnt a libidóm, hüvelyi fertőzéseim voltak, hasmenés, hányinger, fejfájás, gyomor fájás mindennapos volt.
2021. nov. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gátolta a teherbeesést hogy a csontszáraz hüvelyem mellett még a libidóm is 0ra redukálódott. Így végülis 100%ig hatékony volt.
2021. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Az elsőtől amit szedtem elmaradt a ciklusom, és kiszáradt a hüvelyem. Aztán felirattam egy másikat (magán orvos, normális kivizsgálás) évek óta szedem, és semmi bajom. Nem fáj végre a menstruációm, ami miatt régen lábra se tudtam állni, szabadon szexelek (párommal, nem alkalmizok) magas a libidóm, semmiféle testi tünetem nincs.
2021. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Igazából én szerencsés vagyok, mert nem igazán okozott sok éve szedve problémákat.

Főleg az elején voltak gondok, mint például ha reggel vettem be, estére hányingerem volt. Vagy egy év után meghalt a libidóm, de gyógyszerváltás után rendbejött. Illetve az elején volt szorongás, depresszió szerű állapot, de abból is kilábaltam.


Tudom, hogy megannyi mellékhatása van, de én jelenleg próbálok egy pozitív oldalt képviselni azzal, amit magam tapasztaltam. Én iszonyatosan fájdalmas menstruációktól szenvedtem régen, és bár tudom, hogy a problémát nem oldja meg a gyógyszer, sokkal inkább elfedi, de jelenleg én vagyok a legboldogabb ember 21 napon keresztül. Régebb még az ovulációm is kínszenvedés volt, sőt a pms is lebénított. A mesni meg egyenesen ágyba döntött, hánytam, rosszul voltam, gyógyszer nem hatott, nem is beszélve hogy azt se tudtam mikor jön meg. Olyan volt, hogy egy hónapból 3 hetet szenvedtem.

Szóval én jelenleg hálás vagyok a fogamzásgáltónak. És félek, hogy az ilyen vélemények sokszor háttérbe szorulnak, mert lehet másoknak is segítene ha nem félnének a rengeteg kritika miatt. Én legalábbis tudom, hogy sok évig halasztgattam a szedését, mert megannyi rosszat hallottam róla.


Aki pedig azért kötne belém, mert ismételgetni akarja a klasszikus véleményt: "vizsgáltasd ki magad, és ne ezt a sz&rt szedd"... mert tudom, hogy lesz aki belémköt és ezt fogja mondani...

Higgyétek el, én is szeretném. Jelenleg endometriózis gyanúja áll fenn. Azonban 2 éves várólisták vannak a laparoszkópos műtétre olyan nőknél (!!) akik gyereket akarnak a közeljövőben.

2021. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Ffiként írom: exemnél iszonyat libidó csökkenést okozott, pedig modern készítményt kapott...
2021. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kb. 2 éve szedem, eddig még semmilyen kellemetlen mellékhatást nem tapasztaltam. Rám egyelőre inkább pozitívan hatott, kevesebb lett a pattanásom, kiszámíthatóbb, rövidebb, enyhébb a menstruációm.
2021. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%
#7-es vagyok. Mégis miért kellett lepontozni egy teljesen normális választ???? Ennyire gyökér nem lehetsz kedves lepontozó....De mégiscsak lehetsz. Te f.aszfej!
2021. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Tessék, én felpontoztalak te kis okos
2021. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!