Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kifutottam az időből? 28...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifutottam az időből? 28 vagyok, tiniként borzalmasan övér voltam, lefogytam, utána pedig egészségügyi problémáim voltak. Most rendben vagyok, de depressziós. Sajnos inkább a fiatalabbakhoz vonzódom, nem vaok csúnya, de ez már nem jöhet össze.

Figyelt kérdés
miután lefogytam, gyomor bajaim lettek, epehólyag problémák, 3 hasnyálmirigy gyulladás, majdnem meghaltam, 25 éves koromban voltak műtéteim, megoldódott, de a bőröm a fogyástól még lógott. megműttettem, de az orvos elbaszta, majdnem elvéreztem, majd 26 évesen elkezdtem pánikrohamokat kapni, amiből most gyógyulok csak ki. Depis vagyok, magányos vagyok, és meleg... sajnos szerintem a tini korom kimaradása miatt vonzódom a 16-22 éves feminimebb fiúkhoz. mit tehetek? képet tudok mutatni magamról, nem vagyok ronda. túl késő már nekem?
2017. máj. 24. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Még egyátalán nem késő...

Egész jó korban vagy még, van elég sok esélyed tini srácoknál is.

Könnyen lehet találni meleg partnert bármilyen korosztályban, főleg ha helyes vagy.

Ismerkedj és helyrejön minden.

2017. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gratula a kitartásodért, nem semmi utat jártál be!


A kérdésedre pedig a következő a válaszom:

Eljártam egy önsegítő körbe, hogy elfogadjam a biszexualitásom. A többség 25-30 év közötti meleg vagy bi srác volt. Semmi bajuk nem volt az egészségükkel, mégis, sokan közülük még úgymond szüzek voltak.


Tehát semmiről nem maradtál le!

2017. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem vagy lekésve még semmiről, nyugi! Én tizenéves koromban nagyon felizgultam a kortárs szexis srácokra, de mivel nem mertem lépni, bennem maradt a vágy későbbiekben is. De végül harmincas éveimben sikerült tizenéves, szép srácokkal is együtt lennem, és most, már a negyvenbe átnyúlva, még mindig néha összejön egy-egy huszonéves srác. Persze a vágyam még mindig a tizenéves, mert nagyon fincsik! :-) :-)
2017. máj. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%
Menj el bulizni vagy legalább meleg közösségbe és ismerkedj ezerrel! Ne izgulj ha sok bunkó levelet kapsz! Nem miattad van hanem sajna ilyen ma a többség! Sértett amit máson vezet le. De hidd el hogy lesz kivétel! Sok sikert!
2017. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő. Vannak férfiak akik 30-40 évesen kezdenek pasikkal randizgatni. 10-20 év házasság után. Tehát a lényeg hogy soha nem késő.
2017. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!