Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki lett terhes CSAK az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lett terhes CSAK az elő váladék miatt? Személyes történet érdekelne

Figyelt kérdés

(pl. hogy a gumi kiszakadt jóval még mielőtt a férfi elment volna , de lehet hogy előváladék be jutott. )

Kifejezetten személyes vagy elég közeli ismerősös "story" érdekelne .Az hogy kutatás meg cikkek meg orvosi szakértés stb. szerint igen azt tudom de ,hogy valójában ez mennyire így van az érdekelne igazán .



2022. jan. 4. 12:01
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

interneten sok mindent hallani ami vagy igaz nem ezt tudom .

Ezért mi mindig védekezünk akkor próbáljuk amikor nem peteérés van. Menzesz vége utáni nap kiszakadta gumi (barátom nem ment el) .Mentem ügyeletre. orvos kérdezi hogy mikor van mensi peteérés stb. mivel még 10 nap múlva lesz kb nem ajánlja hogy beszedjem a tablettát mert kicsi az esély hogy terhes legyek .De felírta az esemény utánit ,és mondta hogy majd eldöntöm hogy be szedem e. Én nem kockáztatok (olyan tabit írt fel amit nem lehet kapni az ottani patikában , 10 kmre a következö patika xd)


Meg mert pontosan ahogy a #7 mondja az iskolában szinte semmi sincs erről témáról .(csak a gyerek ki fejlődési szakaszai )

2022. jan. 4. 12:47
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

Több olyan párt is ismerek akik megszakításossal "hozták össze" a babát. Sőt olyat is akik megszakításost + naptár módszert + spermicidet kombináltak egyszerre. Fél év alatt összejött nekik a gyerek. Lutri a dolog, van aki évekig megússza a storyt, más pár alkalom alatt teherbe esik. Egyénfüggő, a bibi, hogy amíg nem csinálod addig előre 10 nőgyógyász professzor sem fogja neked megmondani melyik eset fog bejönni.

Felnőtt emberek vagytok, eldöntitek nektek belefér-e ha mégis balul sülnek el a dolgok.

2022. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
50%

#3: itt a troll kb te vagy, mert ostobaságokat írsz.

Tény 1: spermium (nem sperma) van az előváladékban

Tény 2: jóval kevesebb, mint a spermában

Tény 3: a matematikai esélylatolgatásnak nincs sok értelme, mert ez teljesen egyedileg változik (vannak, akiknél csak úgy fickándoznak az erős spermiumok, míg másoknál egy teljes adag sperma is kevés lenne a biztos megtermékenyítéshez, plusz az adott nő megtermékenyülésének esélyei is sok tényezőtől függőek)

Vannak, akik egyetlen alkalomtól teherbe esnek, mások évekig tartó folyamatos próbálkozástól sem.

Röviden: van rá esély? Van. Sok? Nem. De akár 10, vagy 1 százalék, vagy épp 1 ezrelék, ki dönti el, hogy mekkora az elfogadható kockázat mértéke?

Mellesleg, fogamzásgátlók használata mellett is sokan teherbe esnek.

2022. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
61%

#13

A kérdező személyes történetet kért. Ilyet én még csak nem is hallottam, és a mostani kommentekben sincs, csak "A haverom..." meg "Az ismerősöm...", ez túró. Matekórára ő is járt, okoskodókat meg esélylatolgatókat is olvasott már, szóval a te kommented jelenleg a legfeleslegesebb mind közül.

2022. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
23%

#14: neked azért sikerült felülmúlnod, legalábbis a feleslegesség szempontjából. :)

A te kommented tipikusan az, ahol csak kötekszel egyet, beszólsz arctalanul (mert így ugye nem kell vállalni semmilyen felelősséget) de az égvilágon semmilyen információ-tartalma nincs.

Egyetlen "haverom" vagy "ismerősöm" jellegű szó vagy utalás nem volt a hozzászólásomban. Összegeztem a _tényeket_, mert a hozzád hasonlók még azokat is elferdítik, így többet ártasz a kérdezőnek (és bárkinek, aki tájékozódni, és nem kötekedni jár ide), mint egy m1-es híradó.

Ha te okosabb vagy, cáfolj, vagy hozz tényeket, ez így elég halvány, még kötözködésnek is.

2022. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
45%

15

A egyetlen tény az, hogy egyetlen terhességről sem állapítható meg, hogy az előváladéktól fogant. A többi kb olyan "tény" mint a lottón az esélyek számolgatása. Részemről befejeztem kisgyerekek...

Béke veletek. ✌

2022. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
0%

#16: jobb is, ha befejezed, mert látszik, hogy olvasni tudsz, értelmezni nem. Az arrogancia sosem pótolja a tudást. Pofázás helyett tanulj. Mindenkinek jobb lesz a környezetedben.

Sok szerencsét!

2022. jan. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
35%
#17 Azért neked is csak matekozni sekerült, nem releváns választ adni a kérdezőnek...
2022. jan. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Tényleg csak személyes példák érdekeltek volna , de nem szeretnék tényleg sem megbántani mert a feltevéseket én is tudom . Köszönöm azért azok fáradtságát akik kommenteltek. :)
2022. jan. 4. 13:12
 20/31 A kérdező kommentje:
kérem a veszekedést tényleg fejezetékbe, legyetek szivesek
2022. jan. 4. 13:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!