Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki lett terhes CSAK az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki lett terhes CSAK az elő váladék miatt? Személyes történet érdekelne

Figyelt kérdés

(pl. hogy a gumi kiszakadt jóval még mielőtt a férfi elment volna , de lehet hogy előváladék be jutott. )

Kifejezetten személyes vagy elég közeli ismerősös "story" érdekelne .Az hogy kutatás meg cikkek meg orvosi szakértés stb. szerint igen azt tudom de ,hogy valójában ez mennyire így van az érdekelne igazán .



2022. jan. 4. 12:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
62%
Egyik barátnőmnek két gyereke lett előváladéktól. Persze, ő volt a hülye, hogy megszakítással védekezett.
2022. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
46%

#21

Nyilván így volt...

😄😄😄

2022. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
28%
#18: elolvastad? Messze nem csak matek. Mellesleg még mindig több, mint a tiéd, amiben mg az sem volt. Hol is van a relevancia a hozzászólásaidban? :)
2022. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
55%

30 éve megszakítással védekezünk. Két terhességem volt, egyik sem tervezett (azaz megbeszéltük, hogy nem kell vigyázni), de nem tudnám megmondani, hogy az előváladéktól estem-e teherbe, vagy valamennyi sperma azért belém került mielőtt kihúzta. Mindkettő lehetséges.

Nem gondolom, hogy ez bizonyítható lenne, de abban biztos vagyok, hogy lehet előváladéktól is teherbe esni.

Ugyanakkor ez csak ott érdekes, ha valakik nagyon nem akarnak gyereket semmiképp. Nekünk nem okozott gondot.

2022. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az sem mindegy, hogy hogyan végzik a megszakítást. Mi a férjemmel mindig úgy szoktuk, hogy időben kiveszi, és egyéb rásegítéssel (orál, kéz) megy el. Az az véletlen sem kerülhet ejakulátum belém. Előtte régen volt egy párom, akivel szintén megpróbáltuk a megszakítást, de ő képes volt az utolsó pillanatig várni, és úgy kirántani. Na, akkor engem is a frász kerülgetett, hogy sikerül-e, nem mehet-e néha egy kicsi oda is, ahová nem kéne. Szóval ha valaki azt mondja, hogy megszakítással esett teherbe, még nem biztos, hogy a módszer rossz. Pont, ahogy a tablettánál vagy kúpoknál, ha nem megfelelően használod, ugyanúgy megvan a kockázat.

Én azt mondom, hogy úgy kell csinálni, hogy időben, nem az utolsó pillanatban kivéve. Úgy tényleg annyira minimális az esélye, ami vetekszik a tablettáéval. Aki meg nem biztos, hogy van elég önuralma időben elszakadni a p*ncitól, és máshogy befejezni, az húzzon gumit.

Egyébként (hogy saját tapasztalatot is írjak) mi 7 éve így védekezünk (kb. 2 naponta együttléttel), nem estem teherbe. Előtte egyik gyerek első hónapban, második a 6.-ban jött össze, kb mindennapos együttlétekkel. Sőt, még amellett a srác mellett sem lettem terhes másfél év alatt, aki oroszrulettet játszott kb :D

2022. jan. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
21 az valószínüleg nem előváladékból volt, hanem a srác beleélvezett, aztán letagadta. A csaj nem fogja érezni hogy beleélveztek. Lehet akár kisebb mennyiség is, hogy a srác félúton leállítja magát.
2022. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
29%

26-os:

Viszont az egyértelmű, hogyha egy srác belédélvez. Tudom, hogy nagyon akarod azt hinni, hogy a megszakításos jó és istentől van, de rohadtul veszélyes és reklámozod.

Kifogásokat keresel, hogy más történetébe beleköthess.

Szóval tessék, lássék egy női válasz:

Szent igaz, hogy nem érzem hogy elmegy bennem valaki (habár ha nagyon figyelek, de, mert apró mozdulatok vannak a péniszben), UGYANAKKOR EGYÉRTELMŰ, hogyha sperma jön ki a nemiszervemből. Még a legapróbb, legkisebb mennyiség is. De gondolom egy férfinak hiába magyarázom, hogy milyen egyértelmű megkülönböztetni a spermát és a hüvelyi folyást.

2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
55%
0,01% az esély rá. Tényleg ha csak nem sikerúl kirantani időben, akkor van baj. De ehhez balfhasznak kell lenni, vagy esetleg a férfinek a nagy élvezet hevében elborul az agya, és direkt nem veszi ki.
2022. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
66%

Az előváladék az esetek többségében NEM tartalmaz életképes spermiumot. Bizonyos esetekben tartalmazHAT (pl. ha nem sokkal előtte ejakulált a férfi).

Annak az esélye, hogy valaki pusztán az előváladéktól lesz terhes szinte nulla. Az meg, hogy a lepedőn maradt spermafoltba beleülve vagy a punci külsejére élvezve terhes lesz a lány, nettó hülyeség.

A hüvely meglehetősen ellenséges környezet a spermiumoknak. A terhességhez az szükséges, hogy az ondó a méhszájra vagy annak közvetlen közelébe kerüljön.


Ez a sok előváladékos mende-monda csak azért kering, mert túl sok a hülye, aki enélkül nem védekezne sehogyan sem. Nem olyan könnyű azért teherbe esni, de jobb, ha a tudatlanokat megijesztik kicsit, mert akkor kevesebb nem kívánt terhesség lesz.


Egyébként meg aki azt mondja, hogy az előváladéktól lett terhes, az az esetek 99%-ában ferdít. Pl. megszakításoztak de az első spricc a punciban landolt, csak a srác vagy nem tudott róla, vagy hazudott.

2022. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
49%
29# ugyanezt fejtegettem én is - le lettem pontozva. Direkt utánaolvastam orvosi szakirodalomban. Peteérés napján +/- 3-4 nap van "nagy" esély teherbe esni (az is csak azért, mert az ondó ennyi ideig maradhat életképes a hüvelyben), gyakorlatilag ezek a napok állnak rendelkezésre, de még ekkor sem garantált, hogy megtörténjen. Minden más napon gyakorlatilag lehetetlen, hacsak nincs spontán peteérés, ami ugye nincs kizárva. Ráadásul azt sem nagyon szokták tudni a nők, mikor van peteérésük, meg ugye a ciklusok sem mindnekinél egyformák. Szóval mivel az egész nagyon megjósolhatatlan, ezért van mondva az, hogy védekezz! Ami nem hülyeség, mert ha nem teszed, valóban orosz rulettet játszol.
2022. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!