Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első óvszerhasználat előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első óvszerhasználat előtt állok, útba igazítanátok?

Figyelt kérdés
Na most ,próbáltam én óvszert már párszor egymagam, felrakom feszesen a hátrahúzott fitymára, minden oké. Viszont ugye az hatrahuzott allapot,onnan előre könnyen mozdul olyankor meg ilyen nagyon csunyan gyurodik a gumi. Most ha arra kerül majd a sor hogy lefekszek valakivel, akkor az kifele huzaskor ugy gyűrődik majd? Vagy hogy nez ez ki?
2022. jan. 6. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ez természetes, ott semmit nem fogsz érzékelni belőle
2022. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A végén kell maradnia helynek a "cuccosnak" nincs vele gond, arra figyelj, hogy egyenletesen letekerd. Nem kell feltétlenül hátrahúzott fitymára tenni.
2022. jan. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor felteszed nyomd ki a levegőt belőle szépen tekerd fel (jó irányból, basztam már el azért mondom xd) aztán ha elmentél fogd a gumi végét mikor kiszállsz.
2022. jan. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jótanács, vegyél egy vízbázisú síkosítót (DM), és nyomj egy nagyobb zöldborsónyit a sapkába felhúzás előtt. Aztán fogd a sapkát 2 ujjal, majd óvatosan tekerd le. Több mindent fogsz így érezni az aktus során.


A lányon is érdemes használni. Az első hónapokban nehéz volt mereven tartani amikor nem én voltam felül. Ennek az volt az oka hogy nem volt elég nedves, így óvszerben nem ment be neki rendesen.


Már a legelején szoktasd magad a síkosító használatához, és akkor talán nem utálod meg az óvszeres szexet. Jó síkosítóval és gumival közelíti a hagyományos szexet.

2022. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!