Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ellenkeznek a pasik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenkeznek a pasik ha óvszerhasználatról van szó?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok és tényleg nem értem. Szexeltem gumiban és nélküle is jó párszor, de nem akkora a különbség, hogy emiatt hisztizni keljen.

Tény, hogy gumiban egy fél fokkal jobb a szex, de nem annyira rossz mint 1-2 ember állítja.

Én inkább lustaságot sejtek emögött vagy azért nem kényelmes mert rossz méretet vettek.


2020. jún. 18. 11:06
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én sem értem. Házasság alatt is óvszerrel védekeztünk, nekem semmi gondom vele. Hiszti csak.

45/F

2020. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%

Tudod, nem mindenki úgy működik mint te, nekem például szinte nulla érzés gumiban szexelni...

Úgy látszik, te szerencsésebb vagy.

2020. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Vannak annyira vékonyak is, hogy szinte alig érezni, hogy az emberen van.
2020. jún. 18. 11:11
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Rajtam pl többször szétrepedt már a gumi és elég gáz akkor szembesülni ezzel, amikor már húzom ki a brét. Inkább akkor tudjam, hogy nincs rajtam és védekezzünk máshogy.
2020. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt olyan párom, akivel akárhogy próbálkoztunk (évekig!), sose tudott óvszerben elmenni. RENGETEG fajta, méretű óvszert kipróbáltunk, nagyon kitartóak voltunk, voltak 3-4 órás meneteink is, közben is rengeteg orállal, óvszercserével, de semmi. Gyógyszert nem szedek, ezért gumiztunk, de mindig orál volt a szex vége. És mielőtt azzal jönnétek, hogy bennem van a hiba, nyilván volt olyan párom is, akinek nem okozott problémát.

Úgyhogy, a hiszti az az amikor nem is hajlandó felvenni, ezzel lesz*rva, hogy esetleg teherbe ejti a lányt, de igenis van, aki nem tud benne elélvezni. Ez van.

2020. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Azzal vitatkoznék hogy csak "fél fokkal jobb" mert sokkal jobb óvszer nélkül ez tény. Viszont az is tény, hogy nem annyival jobb ami kompenzálná a "megjön-e" aggódását, vagy a parát hogy elkaptál-e valamit (alkalmiban).

Szóval az óvszer a szükséges rossz, de értelmes, felnőtt fejjel gondolkozó ember felveszi inkább ha nem állandó kapcsolat és még nincs meg a kellő bizalom a partner iránt.

2020. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Igaz lány vagyok, de mondhatom a párom nevében is, hogy még a legvékonyabb gumival sem éreztük jól egymást és nem élveztük, így váltottunk
2020. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem szeretek gumiba szexelni mert dorzsol es tapad kellemetlen erzes ezert volt csak 2 partnerem az utobbival mar jegyesek vagyunk 😊


23/l

2020. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!