Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki rendszeres, helyes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki rendszeres, helyes, felelős óvszerhasználat mellett esett már teherbe?

Figyelt kérdés
A párommal évek óta kizárólag óvszerrel védekezünk (gyógyszert betegség miatt nem szedhetek), soha nem volt semmi gond, most viszont teherbe estem teljesen véletlenül, váratlanul. Érdekelne mennyire gyakori ez?

2022. márc. 8. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Véletlenül sosem esik senki teherbe... óvszernél akkor van teherbe esés, ha az elszakad, vagy lecsúszik, amúgy nem. Nincs a gumin mikrolyuk ami átszivárog a spermiumsejt.
2022. márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogy történt a baleset? Valami gond csak lehetett, ha teherbe estél. Nem vettetek észre semmit?
2022. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A stealthingről hallottál már?
2022. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vettünk észre semmit, én mindig félős voltam a páromtól minden alkalom után megkérdeztem ugye minden rendben nem lyukadt ki, nem folyt ki stb. Nem volt semmi gond, most sem, ahogy máskor sem. Nagyon megdöbbentünk.
2022. márc. 8. 23:09
 5/14 A kérdező kommentje:
Stealthing nem történt, minden alkalom után látom a használt óvszert a tarlmával együtt, mindig leellenőrizzük hogy nehogy kilyukadjon!
2022. márc. 8. 23:11
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért írtam a kérdést, mert kíváncsi vagyok mással is esik-e meg ilyen és hogy éppen bele tartozok-e az 1-2%-os "hibákba".
2022. márc. 8. 23:17
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
És megszülöd?
2022. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 ha nem szakad, nem csúszik le akkor nincs 1-2%-os hibahatár.
2022. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyat tudok még elképzelni, hogy a férfi az aktus végén a nő hüvelyében ernyed el, eközben a gumi lecsúszik (akár csak félig), így néhány pajkos spermium kereket old, és felfedező útra indul.
2022. márc. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9 csak ezzel az a gond, hogy a hüvely bejáratánál savas kémhatású a környezet. Így ez nem igazán opció.

Két dologra tudok gondolni, vagy az előjáték során nem voltatok elég óvatosak, vagy valamelyik buli alkalmával sikerült nem túl józan döntést hozni az óvszerhasználattal kapcsolatban.

2022. márc. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!