Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mistral fogamzásgátló alkalmaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mistral fogamzásgátló alkalmazása?

Figyelt kérdés

Van itt esetleg olyan aki ezt a fajta fogamzasgatlot szedi? Én most kezdtem el meg elegge kezdo vagyok benne.

Az első honapot beszedtem (21 tabletta) és utána meg is jött és az lenne kérdésem, hogy a masodik levelet akkor kezdjem el amikor már elmúlt vagy meg kell várnom a 7. Tablettamentes napot?



2022. márc. 28. 19:29
 1/3 anonim válasza:
100%

"Ezt követően 7 napig ne szedje a készítményt. A 7 napos gyógyszerszünet alatt megvonásos vérzés jelentkezik; rendszerint az utolsó filmtabletta bevételétől számított 2. vagy 3. napon.


Az utolsó tabletta bevételét követő 8. napon (azaz a 7 tablettamentes napot követően) kezdje el a következő csomag szedését akkor is, ha a vérzés még tart."


Tehát 7 napig nem szeded csak a 8-ik napon kezded az új levelet

2022. márc. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyük az én példámat. Szerdán szoktam kezdeni, és mindig keddig tart a levél. Ezután legközelebb a következő szerdán veszek be az új levélből.
2022. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es is idézte a betegtájékoztatót, várd ki a 7 napot és utána kezd el az új levelet. Így fogja "leszabályozni" a ciklusodat, attól hogy nincs végig intenzív megvonásos szakasz még az előírásnak megfelelően kell szedni hogy ne borítsa fel a ciklusodat. Ellenkező esetben nagyobb eséllyel jelentkezhetnek mellékhatások.
2022. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!