Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdem a harmadik level...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem a harmadik level tablettat, az elozo honapban rendesen megjott a tabletta utolso darabja utan 3. napra. Folyt lent?

Figyelt kérdés
A mostani level utan a 4. re, es eleg rovid menstruacio volt mennyisegileg pedig keves.4napig tartott, utanna elmult majd egy nap szunet utan reggel mikr felkeltem ereztem h valami folyik belolem es eleg sok ver volt. A szex egy ideje faj. Mi lehet a bajom? Valakinek hasonlo panaszok? Elorre is koszi. es eleg rovid menstruacio volt mennyisegileg pedig keves.4napig tartott, utanna elmult majd egy nap szunet utan reggel mikr felkeltem ereztem h valami folyik belolem es eleg sok ver volt. A szex egy ideje faj. Mi lehet a bajom? Valakinek hasonlo panaszok? Elorre is koszi.
2010. szept. 14. 19:22
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi valamiert a veget ketszer kuldte...
2010. szept. 14. 19:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát... az hogy tabletta mellett kevés a vérzés az normális, ennek elvileg örülni kell hogy nem sok, bár én sem rajonganék érte túlzottan, de még 1x: ez nem baj.

Mint írtad 3 hónapja szeded a tabit, ez a 4.leveled... ilyenkor még előfordulhat 1-2 vérzészavar, ha hamarabb nem múlik el, menj vissza az orvosodhoz mert lehet hogy nem elég neked a tabletta sárgatesthormonja.

Viszont a fájdalmas szexet azt mindenképp említsd meg neki. Valószínű csak azért mert nem vagy elég nedves, de lehet egy enyhébb gyulladás is, amit pedig kezelni kell.

2010. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon koszi a valaszt!
2010. szept. 14. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!