Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert hosszabb ideje használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert hosszabb ideje használók, hányszor szakadt ki vagy maradt benne a lányban? Mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Nem a Pearl-indexe, hanem valós tapasztalatok érdekelnek. Lehetőleg olyanoktól, akik 5-10 éve csak azt használnak.

2022. máj. 16. 10:32
1 2
 11/17 anonim válasza:

Nálunk a durex adta fel párszor... Én arra jutottam, hogy nem bírta a gumi anyaga, amikor a párom hátulról csinálta, szóval ott óvatosabbak vagyunk.


Egyszer kiszakadt misszonárius póz közben, de észrevettük, mielőtt a párom elélvezett volna.


Illetve, egyszer bennem maradt a gumi, miután végzett... Akkor még fogamzásgátlót szedtem. Én is azért hagytam abba a tabletta szedést, mert rossz hatással volt rám.

2022. máj. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is fél éve hagytam abba, azóta egyszer se szakadt ki.

Kihúzásnál meg tartom, hogy ne csússzon le róla és maradjon bennem szóval azzal se volt soha baj


Még tinikoromban volt hogy szétszakadt párszor a lila durex. A többi jó volt.

2022. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nekem eddig egyszer szakadt el, de bent maradni soha. Egyszer egy erősebb szexnél hirtelen sokkal jobb érzés lett minden, nekem is, páromnak is, jobban belelendültünk, alapból benne voltunk igazán és mikor kivettem, akkor vettem észre, hogy csak egy karika van már csak a tövén, mert felcsavarodott
2022. máj. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Soha
2022. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az extravékony többször is
2022. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerencsére sohasem szakad el és arra is figyeltem, hogy még az óvszerben sem élvezzek el. Utána vízzel is ellenőriztem biztos nincs e rajta szakadás. Természetesen előtte is alaposan megvizsgáltam. A párom is nagyon félt a nem kívánt terhességtől. 5 éve biztosabb megoldást használunk nincs szex.
2022. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Végre egy igazán figyelmes férfi (16) akit tényleg érdekel, hogy ne legyen gond.
2022. máj. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!