Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szédültem, fájt a hasam és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szédültem, fájt a hasam és hányingerem volt délelőtt ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés
(6. napja nem vagyok szűz)
2011. márc. 31. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Védekeztetek?
2011. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
"megszakítással"
2011. márc. 31. 18:21
 3/11 anonim válasza:

szia

sztem nem, mert ennyi idő-6nap-után még nem lehetnek terhességi tüneteid. inkább parázol, azért, olyan már nekem is volt, h paráztam, és produkáltam terhességi jeleket, közben nem voltam az.

azt javaslom, hogy ne megszakítással védekezzetek, ott nagyobb a teherbeesés esélye

2011. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes. Akkor is, hogyha ezek nem a terhesség tünetei. A megszakítás NEM védekezési módszer.
2011. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Juhász Bettina válasza:
Énis ugyan így vagyok evvel... nekünk lecsúszott a gumi... de nemtudom hogy az vagyok-e mert ugyebár nagyon sűrűn van mostanában hányingerem... meg rosszullét.
2011. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

de akkor most nem kell vennem terhességi csíkot?

mert úgyse jelent semmit, ha igen, ha nem, ha a havi nem jön meg akkor meg úgyis megtudom... és a 72 órás bogyó meg már úgysem segíthet...

2011. márc. 31. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos símán lehetséges. Nem vagy elég érett a szexhez, mert a védekezésre nem gondoltál. Csak akkor nemtudom mért mentél bele...
2011. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Se védekezés,se biológia tudás.6 nap alatt még terhességről nem is beszélhetünk,azt a beágyazódás utántól számítjuk.Most maximum megtermékenyítés történt és kell még neki jó pár nap,mire be tud ágyazódni a méh nyálkahártyájába.A terhességi tüneteket a hcg hormon okozza,ami beágyazódás után kezd el termelődni.Addig,amíg ez nem jelenik meg a szervezetedben,a terhességi teszt sem tudja kimutatni a vizeletből.

Vagyis 6nap édes kevés még.Majd egy hét múlva kb. már érdemes lesz tesztet csinálni,addig pedig figyelj az étkezésedre,mert hányingered maximum a kajától van.

Elég lazán kezelitek a baba kérdést.Ha tudsz a 72 órás tablettáról és nem akarsz gyereket,akkor miért nem vetted be még időben? Vagy miért nem védekeztetek normálisan?

2011. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Juhász Bettina válasza:
Hiába veszel tesztet, mert az még nem mutatja ki. Én voltam nőgyógyásznál és azt mondta, hogy imádkozzak hogy megjöjjön. Szoval neked is ezt tudom ajánlani... ://
2011. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Folyamatban van... :/
2011. ápr. 1. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!