Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az óvszer után melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az óvszer után melyik a 2.legjobb fogamzásgátló? A párom nem szereti az óvszert. Van olyan amit már hónapok vagy inkább évek óta használtok és nem lettetek terhesek,ami megbízhatónak tűnik? Mi a pontos neve?

Figyelt kérdés
Még régebben használtam egy ideig tablettát de meghíztam tőle kb 10 kilót. Most kb 73 kiló vagyok, nem szeretnék 83 kg lenni. Meg amúgy is tele van hormonokkal.
2022. jún. 8. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%

oral, anal, kézifejés, lábifejés, ...


100% hatékonyak!

2022. jún. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Nem cejeti a baba??? Akkor nem dug. Ennyi.
2022. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 harebell ***** válasza:
39%
Nézd meg a pearl indexet, felsorolja a módszereket és azok hatékonyságát (amúgy az óvszer pont nem a leghatékonyabb fogamzásgátló). De egy jó nőgyógyász is segít végigvenni, hogy milyen lehetőségeid vannak, úgy tudom pl van hormonmentes spirál, de nem mindenkinek javasolt a használata.
2022. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Köttesd el magad, abbol tuti nem lesz gyerek
2022. jún. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%

100%-os fogamzásgátlási módszer az, ha egyikőtök elkötteti magát.

Azon kívül csak akkor lehet maximális védelmet elérni, ha egyszerre több módszert is alkalmaztok.

Ha nem akar a farkàra gumit húzni, akkor ne szexeljen

2022. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Normális felnőtt emberek véletlenül sem írnak olyan bődületes baromságokat, hogy gumit csak k*urvánál húzunk. Mert miért is ne lehetne óvszert használni párkapcsolatban, de most úgy őszintén..?!

Lehet most újat mondok, de sok nő nem szeretné ám éveken át tömni magát mindenféle hormonnal (teljesen érthetően), csak mert a drága pasikák nyavalyognak, hogy nekik milyen rossz gumiban. Ez van, aki annyira sem képes, hogy gumit húzzon, helyette mindenáron a nőjére akarja erőltetni a szaros hormontablettákat, na azt úgy ki kell bacni, mint macskát szarni. Önző barom az ilyen, akinek nagyon nem való még párkapcsolat.

2022. jún. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
6# maximálisan jól mondja. Férfiként én is így gondolom.
2022. jún. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Tanács: bemész a nőgyógyászodhoz és megkérdezed. Olyasmi válasza lesz, hogy spirál (szülés előtt is felhelyezhető). Elkötést 40 év v. 3 gyerek alatt elvileg nem csinálnak meg.
2022. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%
Ph...atex hüvelykúp. Full spermicid hormonmentes!
2022. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 harebell ***** válasza:
31%

#6 Szerintem hosszú távon érthető szempont, hogy mindkét fél számára a lehető legélvezetesebb legyen a szex. Én például nőként sem szeretem gumival, nem olyan jó érzés, szóval ez nem csak pasihiszti. Nyilván korábbi kapcsolataimban én is használtam, meg átmenetileg előkerül néha helyettesítő vagy kiegészítő megoldásként, de nem örülnék neki, ha mindig csak gumival szexelhetnék a férjemmel (itt most én csak komoly kapcsolatokról beszélek). Ha nem lenne más megoldás, persze akkor maradna a gumi, de szerencsére van. És nehogy már bűn legyen azt kimondani, hogy gumival nekem kevésbé jó.


A kérdező párja eddig belement a gumiba és feltételezem, hogy ha nem találnak más megoldást, továbbra is annál maradnának. Elfogadta, hogy a kérdező nem szeretne hormonális védekezést, nem erőlteti, ezért keresnek más megoldást. Fel nem tudom fogni, ez miért baj.

2022. jún. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!