Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jol értelmezem a hüvelygyűrűt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jol értelmezem a hüvelygyűrűt?

Figyelt kérdés
Hali! Most fogom először használni, olvastam a használati utasítást igen. Ugye azt írja hogy menstruáció első napjától kezdve, nekem az ma van. És 3 hétig fent 1 hétig lent. Tehát ha most felteszem 3 hét múlva amikor kiveszem és 1 hétig vissza teszem akkor megint arra a napra fog esni mikor megvan, ez így jó? Mindig menstruáció első napján kell feltenni?

2022. jún. 19. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Most felteszed, 3 hèt múlva ki. 1 hét múlva újat be, függetlenül a menzeszedtől.
2022. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh értem, köszi. Csak mert most utazok jovoheten, és pont jó hogy előtte jött meg és oda nem akartam tisztasági szereket vinni (1 hónapra megyek) mert pont utána lenne meg, de akkor viszek azert inkább:)
2022. jún. 19. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg abban az egy hétben jön meg, nekem kb a 3. napon kezdődik. De első alkalommal ki tudja hogy alakul, inkább legyen nálad minden...
2022. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!