Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz ellenesek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz ellenesek miért támadják annyira azokat, akik nem az ő véleményükön vannak? (bővebben)

Figyelt kérdés
16/L vagyok, és mindig használunk óvszert barátommal, de mint tudjuk semmilyen fogamzásgátló nem nyújt száz százalékos biztonságot. (Tablettát nem szedhetek mert hormonproblémáim vannak.) Mindenbe beüthet a gikszer, és ha nem veszik észre időben és már esemény utánival se korrigálható, akkor miért ne dönthetne úgy egy tizenéves lány, hogy nem szeretné megszülni a gyereket? Egyrészt óriási felelősség, lelkileg is megvisel, másrészt meg ha meg is szüli és örökbe adja lesz egy gyereke aki gyűlölni fogja amiért eldobta magától és 10-15 év múlva mikor már a nőnek saját családja lesz esetleg beállít hogy helló én is a gyereked vagyok. Most akkor ne szexeljek 27-28 éves koromig, mert addig nem szeretnék gyereket, vagy ezt hogy gondoljátok abortusz ellenzők? Oké lehet véleményetek de miért nem tartjátok tiszteletben másét?
2011. júl. 31. 21:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
13%

1x még elviselhető, de többször már szánlamas....

Végülis gyilkolsz.

2011. júl. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
24%
elsőhöz csatlakoznék...és ha már vagy olyan hülye, hogy felcsináltatod magad, akkor vállald...ha a szexhez elég nagynak érzed magad, akkor a gyerekhez is ;) csak ezt tudom mondani
2011. júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hát akkor gyilkolok. Igazából tök mindegy csak felhúztam magam az ilyen szűklátókörű hülyéken de most már szimplán nem tudom h sírjak vagy nevessek... -.-"
2011. júl. 31. 22:12
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem támadnak agresszívan az abortuszellenesek.

Nekem van egy iszonyat jó fej, bulizós ismerősöm de azon kívül iszonyat katolikus családból jött és ő is katolikus. Még az étkezési szokásokat és a templomba járást is betartja.

Ő mindig azt mondja, hogy mindegy mikor jön a gyerek neki joga van élni. Ő él és minden abortusszal megölik a gyerekeket.

Az másik dolog hogy fiatalon szül az ember vagy lehet hogy betegséggel jön a világra és inkább érdemes elvetetni mint dankóros babát egy egész életen át gondozni. De a haverom ezt úgy lerendezi, ha neki bejönne egy baba őt nem érdekelné, hogy fiatalon jön vagy beteg mert isten ezt adta akkor ebből kell kihozni a legjobbat. Ő nem fog gyilkolni ő felneveli, mert az ő gyereke.


És ezt ő teljesen érthetően nem támadva mondta el nekem. Én sem értek teljesen egyet az abortusszal de mellette sem állok. Én férfi vagyok és szerintem a nőknek joguk van eldönteni hogy mit tesznek, ha gyilkolásnak fogjuk fel ha nem.

2011. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Persze, nem mindenki támadóan adja elő a véleményét, ezt írtam is, joguk van hozzá, hogy úgy gondolják, csak nem értem miért kell egyeseknek mocskolódni meg vehemensen támadni más emberek döntéseit.
2011. júl. 31. 22:20
 6/35 anonim ***** válasza:
22%

Ez valami hihetetlen új fejlemény, hogy még ennyien nem hallottatok róla, hogy hogy készül a gyerek???

Lehet, hogy neked ez a rendszer nem tetszik, de igen komoly összefüggés van aközött, hogy szexelsz és hogy teherbe esel.

Reklamálj a Teremtőnél, vagy köttesd el magad a pi..ba!!


Az meg a magánügyed, ha 16 évesen már szexelsz, sikerül is magad felcsináltatni, és még meg is ölöd a gyereked. Szerintem senki se kérte, hogy legyél szíves reklámozni, ha egyszer megesik.

Sőt, engem speciel az se érdekel, hogy miért érzi a legtöbb mai tini fontosnak hirdetni, ha ő szexel.


Azzal meg legyél tisztában, hogy a majdnem 30 ezret az őseid adják rá, már ha adják, és komoly beleszólásuk van, hogy megtartod-e vagy sem.

Az unokahugom se akart gyereket, inkább ment volna abortuszra... szeptemberre várja a babát.

Ugyanis előfordul, hogy már késő. Elmúlik az a pár hét, amíg lehetséges elvetetni, aztán meg marad a szülés. Mire két hetet késik a vérzésed, a baba kb. 8 hetes, és a 12. hét a maximum, amíg elvégzik. Ha 10 hetesen fedezed fel, hogy hoppá, akkor már mindegy.

A beágyazódásos vérzést is sokan nézik menstruációnak, ebben az esetben kb. 12 hetes, vagy idősebb a baba, mire felfedezik.

Az abortusz sem áll mindenki "rendelkezésére", még mindig évente több ezer nem várt és nem kívánt gyerek születik.


Erre gondolj legközelebb, ha szétpakolod a lábadat.

2011. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Nem kérlek, azt a harmincezret a diákmunkából való fizetésemből meg a barátommal együtt fizetném ki alapból. Nagyon értelmes, modern felfogás hogy a szex csak a gyereknemzésre való. Gratulálok.
2011. júl. 31. 22:24
 8/35 anonim ***** válasza:
18%

Szerinted szűk látókörű hülye, aki úgy gondolja, hogy ha elkezd nemi életet élni, és annak a természet törvényei szerint egy új élet az eredménye, akkor vállalja a felelősséget, és fel fogja nevelni.


Aki szemrebbenés nélkül jár kaparásra, még nincs 20, de már a hatodik gyerekét kapartatja ki, az micsoda???


Neked szimpatikus ez a megoldás, hát csináld. Rajta.

De egyelőre talán fontosabb az élet védelme, mint annak a védelme, hogy 28 éves korod előtt jogod van-e bachni. Me' aaaannnyiraaaa felvilágosult nő vagy így 16 évesen.

Az a magzat egy új élet, jönni akart, és joga van megszületni.

Egy élő ember.

Neked csak egy sejtcsomó, aki el..cseszi az alakod, meg mit tudom én.

Akik ellenzik az abortuszt, azoknak egy élő ember, és az abortusz gyilkosság.

Szerintem sokkal haladóbb és felelősségteljesebb dolog is így gondolni az abortuszra, mint a fogamzásgátlás egy módjára, ahogy mások teszik, mint mondjuk te.


Nem fogamzásgátlás. Az eleven, életképes saját gyereked ölöd meg a döntéssel.

Ha te ebben a megfogalmazásban sem vagy képes megérteni, miért ellenzik egyesek az abortuszt, akkor igen nagy kár, hogy nem folytál le anyád combján, vagy nem volt aznap este semmi jó a moziban.

2011. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
46%
A nem kívánt terhességek nagy része felelőtlenség miatt jön létre. Ha te felelősségteljesen védekezel mert tisztában vagy vele hogy tizenéves fejjel alkalmatlan vagy egy gyerek felnevelésére akkor nem elítélendő a gyerek időbeni elvetetése. De benned akkor is nyomot fog hagyni ha nem vagy egy érzéketlen ember.
2011. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
16%

Anyád nem így gondolta.

Szerinted rosszul tette?


.....

2011. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!