Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes? Gumival csinálju...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes? Gumival csináljuk és nem szakadt ki, nem csúszott le de mégis másfél hete késik.

Figyelt kérdés

Barátnőmnek másfél hete késik. Két tesztet is csináltunk, egyet a 6. napján a késésnek, egyet pedig még korábban mint ahogy meg kell jöjjön mert gyanús panaszai voltak, de mindkettő egyértelműen negatív lett.

Mindig gumival csináljuk, egy pillanatra sem teszem be gumi nélkül, és egyszer sem szakadt ki vagy csúszott le a gumi.

Kicsit parázunk a dolog miatt, azt mondja volt már ilyen hogy késett másfél hetet, de azért nyugtalanít a dolog, van aki azt mondja hogy nem lehetek nyugodt, van aki azt hogy képtelenség...

Ja és mivel ez azért aránylag normális kérdésnek számít ebben a topicban normális válaszokat is várnék...:)

23ffi 19L


2010. szept. 29. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
H tényleg egyszerse volt gondotok a gumival akkor nem valószínű, hogy gond lenne ha csak nem az ujjadon volt valami és odanyultál neki vagy hasonló de azért ez is elég valószínűtlen. Sztem feleslegesen aggodsz ha nem volt gond a gumival akk nem lehet baj. Késni nagyon sok mindentől késhet egy nőnek idegeskedik, beteg, idővűltózás, stessz eszméletlen sok oka van. Ha meg még a teszt is negatív lett tényleg ne aggodjatok de sztem bnőd keressen fel egy nőgyógyászat ha sűrűn előfordul ilyen nála mert 19 éves korra már bekelett volna állnia rendesen.
2010. szept. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem annyira sűrűn fordul ez elő nála, csak volt már ilyen. Ma még csinálunk azért egy tesztet, ha az is negatív akkor már kizárt hogy az legyen nem? elég pontosnak írták a tesztet a cimkén, ilyen 99%ban pontos
2010. szept. 29. 08:50
 3/7 A kérdező kommentje:
mostanság sok volt a stressz meg elég fáradt szóval lehet hogy tényleg csak emiatt van a dolog, csak hát az ember 23 évesen még nem akar apa lenni, ráérek még arra:)
2010. szept. 29. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
igen ha csináltok ma is egy tesztet és az is negatív akk kizárt h az legyen. De ha tényleg ennyire vigyáztatok akk nincs is mi miatt aggodnotok. Nekem is mult hónapban 2 hetet késet és mi is nagyon megvoltunk ilyedve de nekem is csak a stersz és a fáradtság tett be, ugyh ne aggodjatok sztem kizárt h gond lehessen. Föleg ha még amiatt is idegess h nem jön meg az még inkább eltolja, ugyh az lenne a legcélszerűbb ha megnyugodna.
2010. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gratis30 ***** válasza:
Kicsi a valószínüsége, hogy terhes, de ha ennyire paráztok a baba miatt akkor javaslom váltson gyógyszerre és menetrendszerint érkezik nála a havi olajcsere. Persze sok aggódástól is mentesít benneteket!
2010. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Két teszt nem téved. Szerintem nyugodjatok meg. Vagy ha nagyon para, csináljatok még egy tesztet.
2010. szept. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem tényleg igazatok lesz, képtelenség hogy terhes legyen, csak ilyenkor felmerül a mivanhamégis? kérdés...
2010. szept. 29. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!